5.000 TL Sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında tepki süresinden önce Hz daha önemlidir. Ama onunda farkını göreceksin merak etme.
Umarım dediğiniz gibi olur. Şimdi iş bunları bir araya getirmeye geldi :hasta:

Sistemi almama çok az kaldı. Bu arada hard disk'i değiştirdim 2 Tb'lik bir tane aldım. Ve kasayı da değiştirdim. Recep abi'nin sistem toplama rehberindeki kasayı alacağım ;Cooler Master Cm693 + Seidon 120V Sıvı Soğutmali Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Sizce normal soğutma mı yoksa sıvı soğutma mı daha etkili olur ? (Kasanın içinde sıvı soğutma geliyor.) 2 gün önce yazacaktım fakat cezam vardı. @KralYolu

Son düzenleyen: Moderatör:
Seidon 120V iyi bir hava soğutma kadar iyi çok çok iyi değil performansı ama fiyatına gore kesinlikle süper.

Saglar bir sorun olmaz merak etmeyin. Hayırlı olsun şimdiden :)

Bu arada, bütçenizin müsait olmasından dolayı diyorum modüler bir psu almaya calisin, gerçekten çok yararlı oluyor o sisteme o yakışır.

Güzel olmuş yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu. İşlemciniz K serisi değil. Ancak seçtiğiniz anakart Overclock tutkunları için yapılmış bir anakart. Bence ya anakartı Gaming 5 yapın ya da işlemciyi K serisi olan örneğin 4770K gibi bir islemci yapin. Böylece biraz olsun paranız cebinizde kalır (eğer anakartı 5 yaparsanız). Böyle de kalabilir pek tabii ama dediğim gibi yaparsanız sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

Güzel olmuş yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu. İşlemciniz K serisi değil. Ancak seçtiğiniz anakart Overclock tutkunları için yapılmış bir anakart. Bence ya anakartı Gaming 5 yapın ya da işlemciyi K serisi olan örneğin 4770K gibi bir islemci yapin. Böylece biraz olsun paranız cebinizde kalır (eğer anakartı 5 yaparsanız). Böyle de kalabilir pek tabii ama dediğim gibi yaparsanız sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

Gaming 7, gaming 5'in sadece overclock yapılabilen versiyonu mu ?

Technopat incelemesi var. Arasındaki farklara da değinilmiş. O.C yapmayacaksanız gerek olmadığını düşünüyorum. Zaten videoyu izledikten sonra en iyi kararı verirsiniz kendiniz için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat incelemesi var. Arasındaki farklara da değinilmiş. O.C yapmayacaksanız gerek olmadığını düşünüyorum. Zaten videoyu izledikten sonra en iyi kararı verirsiniz kendiniz için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet göz gezdirdim videoya, onu hallederiz fakat aklıma takılan ve aklımdan çıkmayan şey ise seçtiğim ürünlerin uyumluluğudur. İleride veya ürünler bana ulaşınca uyumsuzluk çıkarsa diye çok korkuyorum geri verme şansımda yok zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı