5.000 TL Sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tekrar dikkatlice baktım bir uyumsuzluk yok. Her şey olması gerektiği gibi.
Teşekkür ederim. Anakart konusuna gelirsek İ7 4790K işlemci alırsam eğer daha uygun olabilir fakat overclock yapmayı bilmiyorum. Öğrenince işime yarayacağını düşünüyorum. Gerçi sistemin zorlayacağı oyun olacağını düşünmüyorum overclock'a gerek olacak mı pek emin değilim.

Gaming7'de bildiğim kadarıyla tek tuşla Overclock özelliği var. İçiniz rahat olsun artık Overclok yapmak çok kolaylaştı. :)

Artık hemen hemen her anakartta tek tuşla OC özelliği var bu şekilde yapabilirsiniz. Gerçi ihtiyaç olmaz ama :)

Oldu diyelim. :D 4790K ve Gaming7'nin iyi bir ikili olduğunu hepimiz biliyoruz size şimdiden hayırlı olsun.

Bütçeniz yüksek bence gaming 7yi seçin benim bütçem 4000 tl gaming 7yi seçme düşünüyorum mesela. Duyduğuma göre msi anakartlarda bioslarda sorun çıktığı söyleniyordu gigabyteden asustan daha çok servise yollandığı vs bahsediliyordu bir konuda hem gaming 7 çift bioslu biosların birinde sorun olursa diğerine geçersiniz.

Bütçeniz yüksek bence gaming 7yi seçin benim bütçem 4000 tl gaming 7yi seçme düşünüyorum mesela. Duyduğuma göre msi anakartlarda bioslarda sorun çıktığı söyleniyordu gigabyteden asustan daha çok servise yollandığı vs bahsediliyordu bir konuda hem gaming 7 çift bioslu biosların birinde sorun olursa diğerine geçersiniz.

Aynen katılıyorum.

Benim aklımı karıştıran bilgisayarı topladıktan sonra ilk açılacağı için bios ayarları vs. olacak. Klavye olsun mouse olsun usb'den takacağım tanır mı acaba ?

Otomatik tanır, ilk açılışta sistemde ne var ne yok hepsinin listesini çıkartır F1'e basarak BIOS'a girip istediğin ayarları yapabilirsin sonra.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı