5.000 TL telefon tavsiyesi

ForzaX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
5k bütçeye bir telefon arıyorum. Bir öneriniz var mıdır? 128 GB alan yeter artar. RAM 8 GB olabilirse iyi olur.

5K bütçeye bir telefon arıyorum. Bir öneriniz var mıdır? 128 GB alan yeter artar. RAM 8 GB olabilirse iyi olur.

Hocam iPhone 8 veya bulabilirseniz iPhone X almanızı tavsiye ederim RAM'leri 8 GB değil ama en azından RAM'leri Android telefonlardaki 30 GB RAM'den bile daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
M52 2-3 yıl içinde çöp olacak bir model değil, iPhone 8'in de artık ömrünün çok uzun olduğu söylenemez.

1.M52 güzel bir telefon olabilir evet ama oda bir Android telefon ve onunda yakın bir zamanda çöp olucağu kesin.
2.iPhone 8 hala çok eski bir model sayılmaz daha 2017 model bir telefon ve de eğer eski bir telefonsada hala güncelleme aldığı için ve de güncelleme desteği kesildikten sonra bile daha uzun bir süre daha kullanılabilecek bir derecede olacak, bende dahil dünyada hala iPhone 6-7 kullananlar var ve de telefonlar hala kullanılabilecek bir derecede, 6-7 aydrı hatta neredeyse 8 aydır iPhone 6 kullanıyorum ve de telefonun 1 kere bile kasıp donduğunu görmedim.

Geri
Yukarı