5.000 TL'ye bir ekran kartı-işletim sistemi-monitör önerisi

Bütçe
5000

Doğacan1

Centipat
5.000 TL'ye bir biriyle uyumlu ekran kartı, işletim sistemi ve monitör önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar, oyunları sorunsuz açacak ultrada olsa bile, bir de monitör en az 144 Hz olması lazım, shooter oyunu da oynuyorum. Teşekkürler şimdiden.

Soruyu tam anlayamadım hazır kasa ve monitörmü istiyorsunuz yoksa elinizdeki sisteminiz için ekran kartımı istiyorsunuz.

5.000 TL'ye bir biriyle uyumlu ekran kartı, işletim sistemi ve monitör önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar, oyunları sorunsuz açacak ultrada olsa bile, bir de monitör en az 144 Hz olması lazım, shooter oyunu da oynuyorum. Teşekkürler şimdiden.
Anakart nedir ?

Son düzenleme:
attıkların güzel ama ben şöyle bişey düşünmüştüm onu da sorayım nasıl olur.

sence bunlar dar boğaz yapar mı oyunda, uyumlu olur mu. bide anakartı öğrendim hocam bi problem oluyor mu?

attıkların güzel ama ben şöyle bişey düşünmüştüm onu da sorayım nasıl olur.

sence bunlar dar boğaz yapar mı oyunda, uyumlu olur mu. bide anakartı öğrendim hocam bi problem oluyor mu?
Benim attıklarımı alman daha iyi olacaktır ama monitör tercihi sana kalmış ayrıca kaç Watt'lık bir güç kaynağına sahipsin belki onuda değiştirmemiz gerekebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı