5.000 TL'ye Galaxy A23 almak mantıklı mı?

enes729536

Kilopat
Merhaba, bugün babamın gazıyla bir anda telefon almaya gittik. Ne bir resmi bayii ne de başka bir şey tanıdık. Bir arkadaşına gittik. 5 bin TL'ye Samsung A23 aldık. Sonradan baktım ki telefonun fiyatı 4400. adamın (yıllardır tanıdık)bizi kazıkladığı yetmedi eve geldim telefonu açtım ikide bir kapanmaya başladı. Yalan yok şarja takıp Full olmasını beklemedim. Telefon sürekli kapanıp durdu. Kapandı açıldı kendi kendine. Olay üzerine dükkana gittim kapalıydı. Kapıda çay içen bir amca vardı bura benim oğlumun dedi. Başladık adamı beklemeye geldi dedi git Full şarj yap sonra güncellemeler yapılsın eminim sıkıntı olmaz dedi. Ne yapayım ne önerirsiniz?

Merhaba, bugün babamın gazıyla bir anda telefon almaya gittik. Ne bir resmi bayii ne de başka bir şey tanıdık. Bir arkadaşına gittik. 5 bin TL'ye Samsung A23 aldık. Sonradan baktım ki telefonun fiyatı 4400. adamın (yıllardır tanıdık)bizi kazıkladığı yetmedi eve geldim telefonu açtım ikide bir kapanmaya başladı. Yalan yok şarja takıp Full olmasını beklemedim. Telefon sürekli kapanıp durdu. Kapandı açıldı kendi kendine. Olay üzerine dükkana gittim kapalıydı. Kapıda çay içen bir amca vardı bura benim oğlumun dedi. Başladık adamı beklemeye geldi dedi git Full şarj yap sonra güncellemeler yapılsın eminim sıkıntı olmaz dedi. Ne yapayım ne önerirsiniz?
İade edin hocam çok iyi kazıklanmışsınız. İade kabul etmezse falan mahkeme ile korkutun. Ha korkmazsa direkt mahkemeye başvurun.

Anakartta ekran Flex'lerinde ekranda işlemci ve yazılımda sıkıntı oloabilir Samsung resmi bayiye götürün ve arızasına baksınlar

Nasıl yapacağım ya peşin aldım bir de tanıdık diye. Adam sorun yok problem olursa getir dedi fakat ürün resmen pahalı. Üstelik adam bana A13 satıyordu yanlışlıkla A23 sattı ve kendisinin zarar ettiğini falan dedi. :) insanlar helal haram hak hukuk hiç dinlemiyor.

Bak resmi Samsung bayisine götür ya da telefoncuya götür arızasına baksınlar Flex'lerde ekranda anakartta kasada pil şişmesinden dolayı LCD çatlatma pil şişmiş olabilir ekran Flex'i oturmamış olabilir yada pil gücü zayıf olduğundan donanımı besleyemiyor olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı