5.000 TL'ye Genel Kullanım İçin Dizüstü bilgisayar Önerisi

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Bir arkadaşım yakın zamanda bilgisayar alacaktı, ben de bana danış demiştim. Ailesi ile ortak kullanacağı, genel kullanım için ama az da olsa oyun oynayacağı bir laptop arıyor. İşlemcisi ve RAM'i iyi olsun ve ortak olacağı için depolama da en az 1TB olmalı. Ayrıca SSD olsun ama sadece Windows için 120 GB falan yeter. Ekran kartı açısından pek iyi olmasına gerek yok, ortalama düzeyde oyunlarda 60-70 FPS verse yeter. Bütçe 5 bin TL. En fazla 300-400 lira aşılabilir. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yakın zamanda bilgisayar toplattım. Reklam olabileceği için buradan link paylaşmak istemiyorum. Fakat tavsiye istersen tedarikçiler bizim online aldığımız fiyatlardan çok daha uyguna alıyorlar ürünleri. Birinci ağızdan konuşup pazarlık yapma şansın da oluyor. Mesaj atarsan yardımcı olabilirim.

Ben yakın zamanda bilgisayar toplattım. Reklam olabileceği için buradan link paylaşmak istemiyorum. Fakat tavsiye istersen tedarikçiler bizim online aldığımız fiyatlardan çok daha uyguna alıyorlar ürünleri. Birinci ağızdan konuşup pazarlık yapma şansın da oluyor. Mesaj atarsan yardımcı olabilirim.
Teşekkür ederim ama dizüstü bilgisayar arıyorum.

Geri
Yukarı