5.000 TL'ye telefon önerisi

32 GB versiyonlu telefonlar kalmadı. Artık en düşük depolamalı olan telefonlar 128 GB olmaya başladı. 32 GB bulamazsınız zaten.
Kriterimin düşük olduğunu belirtmek için bunu söyledim.

Kullandığım model bu arkadaşlar bundan bir tık daha iyi olması yeterli 5000'TL'yi geçmeyi düşünmüyorum teşekkürler.

Ön ve arka kamerası iyi olsun yeterli. Tercihen ön kamera 15MP'den iyi arka kamera 40'dan iyi olması.

Hocam bu fiyata 2.elden başka seçeneğiniz yok ki, 0 olursa cidden çok sıkıntı çekeceğiniz modeller kullanmak zorunda kalırsınız.

Elimdeki kadar kötü olamazlar yok mu öneriniz.

Omix x600 64/4 öneririm kamerası iyi elektronik görüntü sabitleme var pubg 45fps tek sorunu kendi şarj adaptörü ile sarjdayken aşırı ısınıyor o yüzden biz daha önce kullanmış olduğumuz 10w lik GM adaptoru ile şarj ediyoruz ısınmıyor 5800e aldık kardeşime aldık gayet yeterli bir cihaz 5000bine de zaten daha iyisini bulamazsın çok araştırdım

Omix X600 64/4 öneririm kamerası iyi elektronik görüntü sabitleme var PUBG 45FPS tek sorunu kendi şarj adaptörü ile sarjdayken aşırı ısınıyor o yüzden biz daha önce kullanmış olduğumuz 10W'lik GM adaptoru ile şarj ediyoruz ısınmıyor 5800e aldık kardeşime aldık gayet yeterli bir cihaz 5000BINE de zaten daha iyisini bulamazsın çok araştırdım.

Hoparlörü iyi gözükmüyor Redmi modeller daha iyi gibi.

Hoparlörü iyi gözükmüyor Redmi modeller daha iyi gibi.
İnan o fiyata redmi almak istemezsin sırf hoparlörü iyi diye kasan telefon almak tabiki sizin fikriniz mesela annemde redmi 9t var 128/4 bir yıl içinde kasmaya donmaya başladı çift streo (yazamadim) hoparlör var tek iyi yanı hoparlör geri kalanı berbat şuan 5000tl fiyat bandındadir biz alırken 2.400e almıştık acil telefon ihtiyacı vardı bir daha da asla Xiaominin mi serisi harici cihaza bulaşmayız tavsiyede etmiyorum karar sizin tabi ki

İnan o fiyata Redmi almak istemezsin sırf hoparlörü iyi diye kasan telefon almak tabii ki sizin fikriniz mesela annemde Redmi 9T var 128/4 bir yıl içinde kasmaya donmaya başladı çift streo (yazamadim) hoparlör var tek iyi yanı hoparlör geri kalanı berbat şu an 5000TL fiyat bandındadir biz alırken 2.400e almıştık acil telefon ihtiyacı vardı bir daha da asla Xiaomi'nin mi serisi harici cihaza bulaşmayız tavsiyede etmiyorum karar sizin tabii ki.

Bütçeyi 8 9 k ya kadar çıkartm ayı düşünüyorum sesi en önemli kriter var mı öneriniz.

İnan o fiyata redmi almak istemezsin sırf hoparlörü iyi diye kasan telefon almak tabiki sizin fikriniz mesela annemde redmi 9t var 128/4 bir yıl içinde kasmaya donmaya başladı çift streo (yazamadim) hoparlör var tek iyi yanı hoparlör geri kalanı berbat şuan 5000tl fiyat bandındadir biz alırken 2.400e almıştık acil telefon ihtiyacı vardı bir daha da asla Xiaominin mi serisi harici cihaza bulaşmayız tavsiyede etmiyorum karar sizin tabi ki
Redmi mi? Güldürme beni. 🤣

Bütçeyi 8 9 k ya kadar çıkartm ayı düşünüyorum sesi en önemli kriter var mı öneriniz.
Hocam 10.000 TL'ye çıkartın A34 alın geçin. A34 altı bir telefon alınmaz.

Redmi mi? Güldürme beni. 🤣

Hocam 10.000 TL'ye çıkartın A34 alın geçin. A34 altı bir telefon alınmaz.
Ne yaşıyorsunuz hocam ben Xiaomi redmi serisi önermediğimi belirttim kusura bakmayın aklı dengenizde şüphem var

Hocam o fiyata a34 alınabilir zaten bütçe kısıtlı yada bulabilirseniz ve güncelleme ile bir derdiniz yok ise Samsung s20 fe 128 alabilirsiniz

Son düzenleme:
Ne yaşıyorsunuz hocam ben Xiaomi redmi serisi önermediğimi belirttim kusura bakmayın aklı dengenizde şüphem var
Yok mesajınızı destekledim. Aklı dengem yerimde Allah'a şükür bence sizin aklı dengenizde bir sorun var. Anlamamışsınız cümleyi o kadar mı sıkıntılısınız?

Geri
Yukarı