5.000TL bütçeyle kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
5000

colomb

Centipat
Daha fazla  
Benim için film değil müzik ses kaliteli olsun fazla bozulmasın ve aşırı kısık olmasın ve oyun ses kasması kaliteli.
1) ses kalitesi.
2) konfor(5-6 saat kulakta ağrı yapmaması sıkmaması fazla)
3) mikrofon(yayıncı değilim sadece cızırtılı ses gitmesin oyunda ve DC de)
4) şarjı çok mühim değil ama şarj süresi, takılıyken de kullanırım dert değil yine de fazla az olmaması.

Kendim rtingsde bir sıralama yaptım. Doğal sesi (bass mid tiz) ve imaging (CS, Valorant gibi oyunlar için ses kasma sanırım) bu kulaklıklar arasından da size sormak istedim.
Bu bütçede Cloud 3 Wireless ve BlackShark V2 Pro da var ama rtingsin listeye girmemişler bass ve tizleri kötü diye.
Bana buradan G733 mantıklı geliyor da hem biraz eski hem de 40 mm sürücüleri var bu 40mm sürücü büyük bir eksi yazar mı?

Rtings de saf ses (bass mid tiz) ve imaging değerleri böyle hepsi iyi olan çok kulaklıkta yok bana göre olan listeyi attım.
Aynı bütçelerde ses kalitesi buna yakın G535 var ama onun mikrofonu çok kötüymüş incelemede baktım.
9 bin bandına çıksam sanırım en iyi ses kalitesi Arctic Pro Wireless de var ama o da 9 bin civarında o biraz aşıyor değer mi bilemedim. Sizce G733 alınır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    308,3 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı