5.000TL her şey dahil sistem önerisi

Bütçe
5.000TL
O zaman şöyle yapalım:

Adata XPG Gammix D30 AX4U300038G16A-SR30 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram - incehesap.com

2 adet alınacak.

1660S’i ayarlayamadım oraya, ama RX 5500 XT’de iyidir.

Öyleyse SSD ve PSU aynı fiyat bandında değiştirilerek kullanılabilir. Sizin öneriniz var mı o fiyat aralığında? Önerileriniz dahilinde mesajı tekrar düzenleyeyim.

5, 046TL
Monitör düşük gelirse PSU ve kasa gibi parçalardan kısarım ama fazla kısmak iyi olmaz.

2. sayfada benim önerim.

O zaman şöyle yapalım:

Hocam ne kadar toplam fiyatı ve monitör sığacak mı acaba?

Ekran kartı RX 570 toplam 3900 bir fiyat ediyor güç kaynağı ile beraber 4255 TL.
SSD değişeyim daha uygun bularım.
240 GB JAMES DONKEY JD240 LE 2.5" 510-500 MB/s SSD Disk bu da kronikse yuh artık ama.
Burada bilgisayar topluyoruz adam belki AMD sistem istiyor burada iyi diye bir şey yok ki. Adamı kendine çekme bence.

O SSD'de kötü.

Kasa kalitesiz ve SSD kronik sorunlu. Hayırlı olmas o yüzden.

Hocam ne kadar toplam fiyatı ve monitör sığacak mı acaba?
Monitör sığmaz gibi hocam, 4.955 TL tutuyor. Mümkün olduğunca kaliteli ve ucuz bileşenler seçmeye çalıştım ama yine de sığdıramadım monitörü.

Bunu alıp, monitör eklenebilir.

@isimsizkahraman hocam benim attığıma da baktınız mı? Emin olun o daha mantıklı.

İleri de monitörü değiştirirsiniz. Ayrıca sisteme extra RAM takviyesi yaparsanız daha iyi FPS'ler almanız da mümkündür.

Evet çok güzel bir hazır sistem ancak monitör olarak:
Veya
Daha iyi olur.

Attığım SSD ve PSU kronik sorunlu olduğu için değiştirdim.
Sizin önerdiklerinizin aksine hem uygun hem de alınabilir bir sistem önerisinde bulundum. 5000TL monitör + kasa toplamak isteyen bir arkadaşa 4600TL'ye sistem önermeyeceksiniz herhalde?

Sistemi tekrar güncelledim.

Hazır olarak da bunu öneriyorum: TEKNOZONE/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/INTEL i3 10100F/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA

Arkadaşın bütçesi belli bütçeye uygun öneride bulunalım lütfen.

Attığım SSD ve PSU kronik sorunlu olduğu için değiştirdim.
Sizin önerdiklerinizin aksine hem uygun hem de alınabilir bir sistem önerisinde bulundum. 5000TL monitör + kasa toplamak isteyen bir arkadaşa 4600TL'ye sistem önermeyeceksiniz herhalde?

Sistemi tekrar güncelledim.

Hazır olarak da bunu öneriyorum: TEKNOZONE/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/INTEL i3 10100F/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA

Arkadaşın bütçesi belli bütçeye uygun öneride bulunalım lütfen.
Hocam siz bu işlere girişmeyin bence, sistem kötü. Sorunlu SSD, Powerboost PSU. İtopya’dan hazır sistem tavsiye etmem zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı