5.000TL PC toplama

Herkesgibi

Kilopat
Arkadaşlar 5000TL bütçemle şu şekilde bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum, ekran kartı olarak birkaç ay sonra RTX alacağım. Şimdilik eski bilgisayarımdaki RX550'yi kullanacağım. Nasıl olmuş iyi mi? :D Bu arada sistemi uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum, yükseltmeye uygun bir sistem olmuş mu?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim dostum, sadece kasayı beğenmedim benim seçtiğim 650W PSU'lu olan corsair kasayı alacağım. Bir de benim seçtiğim işlemciyle bu işlemcinin farkı nedir acaba?

Teşekkür ederim dostum, sadece kasayı beğenmedim benim seçtiğim 650W PSU'lu olan corsair kasayı alacağım. Bir de benim seçtiğim işlemciyle bu işlemcinin farkı nedir acaba?

Bu işlemci yeni nesil ve performans farkı var. Sizin attığınız kasa hava almıyor. Hatta bu forumda fırın diyorlar o kasaya.

Nasıl bir kasa istiyorsunuz? Ona göre öneri yapabilirim.

Arkadaşlar 5000TL bütçemle şu şekilde bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum, ekran kartı olarak birkaç ay sonra RTX alacağım. Şimdilik eski bilgisayarımdaki RX550'yi kullanacağım. Nasıl olmuş iyi mi? :D bu arada sistemi uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum, yükseltmeye uygun bir sistem olmuş mu?

Eki Görüntüle 892225

İşlemciyi Intel Core I5 10400f 2.9ghz 12mb 6çekirdekli Vga Yok 1200p 65w Kutulu+fanlı Fiyatı, Yorumları - Trendyol yapın anakartı MSI Mag B460 Tomahawk Soket 1200 Ddr4 2933 Hdmi Dp M.2 Usb 3.2 Rgb Atx: Amazon.com.tr yapın ve ramide CORSAIR CMK8GX4M1E3200C16 8GB DDR4 3200MHz CL16 VENGEANCE BLACK LPX SOGUTUCULU DIMM BELLEK: Amazon.com.tr bundan 2 tane yapın monitörünüz 2K ise RTX 3070 bile alabilirsiniz.

Geri
Yukarı