5+1 ses sistemi önerisi

Makaleler
6
Yer
Ankara Türkiye
3000 TL bütçeye 5+1 ses sistemi önerebilir misiniz?

Aklımda mikado MD-856 var bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evde bilgisayara kurma niyetim var dizi film ve müzik amaçlı.
2+1 ses sistemin vardı 6 sene sonunda onunda teki bozuldu kabloyla alakalı sanırım tamir etmeye uğraşmayacağım sıkıldığımdan ve yeni deneyim amaçlı 5+1 ses sistemi arıyorum.
İyi değil derseniz eskisini tamir edebilirim.

3000 TL bütçeye 5+1 ses sistemi önerebilir misiniz?

Aklımda mikado MD-856 var bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evde bilgisayara kurma niyetim var dizi film ve müzik amaçlı.
2+1 ses sistemin vardı 6 sene sonunda onunda teki bozuldu kabloyla alakalı sanırım tamir etmeye uğraşmayacağım sıkıldığımdan ve yeni deneyim amaçlı 5+1 ses sistemi arıyorum.
İyi değil derseniz eskisini tamir edebilirim.
Ev arkadaşım odasında kullanıyordu MD-856'yı. İlk gördüğümde Mikado kim, dandik bir şeydir diye içimden geçirmiştim ama filmlerde denedikçe ben de bir tane almalıyım dedim. Hakikaten denemeyen bilemez tarzında bir set. Film ve oyun oynamayı çok keyifli hâle getiriyor. Keza dip sese büyük hassasiyetim var. 1 db bile tıslama duyamadık hoparlörlerde. Benim açımdan en inanılmaz yanı buydu.

Demem o ki elbette z906'lar bu seti yerle bir eder ama kendi fiyatında bence harikalar yaratıyor.

Ev arkadaşım odasında kullanıyordu MD-856'yı. İlk gördüğümde Mikado kim, dandik bir şeydir diye içimden geçirmiştim ama filmlerde denedikçe ben de bir tane almalıyım dedim. Hakikaten denemeyen bilemez tarzında bir set. Film ve oyun oynamayı çok keyifli hâle getiriyor. Keza dip sese büyük hassasiyetim var. 1 db bile tıslama duyamadık hoparlörlerde. Benim açımdan en inanılmaz yanı buydu.

Demem o ki elbette z906'lar bu seti yerle bir eder ama kendi fiyatında bence harikalar yaratıyor.
Bass ve Midler nasıl tiz konusunda hoparlör için fazla önem vermiyorum bass ve midler daha çok önemli.
Bass karakteri nasıl keskin mi basları var yoksa yumuşak pürüzsüz mü basslar var ?
Yani basslar kirli değilse gümbür gübür falan benim açımdan iyi olur.

Geri
Yukarı