5-10 Dakika sonra tüm oyunlar hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

UzmanDR

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci,Kurye
Herkese merhaba daha öncelerinde ara sıra rastlıyordum fakat dün geceden itibaren 5-10 dakika oynadığım zaman oyun kendini ya hata vermeden kapatıyor ya da donup kalıyor. Alt+Tab yapabiliyorum ama herhangi bir programa geçemiyorum. Bunun sorunu nedir acaba? Oyunlarım orijinal bu bütün oyunlarda aynısını yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırmanız gerekli. Defender'i neden devre dışı bıraktınız acaba, sorabilir miyim?
Bir hata alıyordum bunun çözümü olarak bunu söylemişlerdi kayıt defteri gibi bütün yolları denedim gene kapatamadım bende en son bu programa başvurdum.
BIOS'u sıfırla. RAM'leri hızlandırmadan, ilk taktığın ayarlarda kullan.
BIOS sıfırladıktan sonra güncelleştirme yapmalıyım değilmi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şurada ki rehberle bir test gerçekleştirin.
Evdeki hiç bir flash belleği bulamadığımdan dolayı bu testi ancak yarın gerçekleştirebilirim. :(

Mavi ekran alıyorsanız minidump klasöründeki dosyaları paylaşın.
Bu sorunu başka bir konu ile dosyaları paylaşarak açtım onun çözüm yollarını ve Oyundan atma sorunu içinde RAM arıza kontrolü yapıcam bakalım hal olur inşallah.
İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın.
Aida64 sonucunu kaydettim e-mail üzerinden paylaşabilir miyim sizinle?
Bir hata alıyordum bunun çözümü olarak bunu söylemişlerdi kayıt defteri gibi bütün yolları denedim gene kapatamadım bende en son bu programa başvurdum.

BIOS sıfırladıktan sonra güncelleştirme yapmalıyım değilmi?

Evdeki hiç bir flash belleği bulamadığımdan dolayı bu testi ancak yarın gerçekleştirebilirim. :(
Testi yaptım fakat hiç bir sorun çıkmadı RAM de.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı