5 - 5.5 TL arası tablet önerisi

Bütçeyi 600 TL daha arttırabilirseniz Tab S6 Lite öneririm. 3 yıl önce almıştım ama geçen sene bir olay sonucu suya düşüp çöp olmuştu. Bu sene bir tane daha aldım. Gerçekten güzel cihaz. İçinden S Pen de çıkıyor. Çizim içinde çok uygun.

Bütçeyi 600 TL daha arttırabilirseniz Tab S6 Lite öneririm. 3 yıl önce almıştım ama geçen sene bir olay sonucu suya düşüp çöp olmuştu. Bu sene bir tane daha aldım. Gerçekten güzel cihaz. İçinden S Pen de çıkıyor. Çizim içinde çok uygun.

Güncelleme bitmemiş miydi bunun?

Kanka bunları boşver. İkinci el ipad8 5000-5500 arasında gidiyor. Kardeşime aldım ve fiyat bandında en iyisi o. Zaten işlemci ekran vb. kıyaslaması yapacak olursan ipad her türlü daha önde olacak. Kutulu, faturalı ve garanti belgeli ürün bulursan al derim. Bunun için de dolap uygulamasını kullanabilirsin. kargodan alırken dahil olmak üzere alıp tableti kontrol ederken(3utools uygulaması ile) videoya al ki dolandırıcı denk gelecek olursa iade işlemin kolay olsun.

Ders için almayı düşünüyorum. Uygun mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı