5.5 Mbps download internet hızı nasıl?

100 TL ödüyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20211120_194616.png
    IMG_20211120_194616.png
    50,3 KB · Görüntüleme: 32
Aynı kaderin mahkumuyuz ama ben 50TL ödüyorum, normalde alt yapı sorgulatması yaptığım zaman 100/8 alabiliyorum. Tahaddüt sürem haberim olmadan uzatıldı ama elinde sonunda değişecek bu internet.
1637426893190.png

Ping konumunuzdan dolayı mı biraz yüksek acaba?
Hocam normal gibi görünüyor aslında? 🤔🤔🤔

Aynı kaderin mahkumuyuz ama ben 50TL ödüyorum, normalde alt yapı sorgulatması yaptığım zaman 100/8 alabiliyorum. Tahaddüt sürem haberim olmadan uzatıldı ama elinde sonunda değişecek bu internet.
Eki Görüntüle 1221218

Diğer arkadaşa demiştim, bence vdsl'e göre bi tık fazla tabii yanılıyor olabilirim.

Eki Görüntüle 1221218

Ama tabii şu var bende Adsl var 35-40 ping alıyorum testlerde. 🤣 ( Vodafone kullanıyorum ondan olabilir çünkü iyi değil ping konusunda)

Ama tabii şu var bende ADSL var 35-40 ping alıyorum testlerde. 🤣 ( Vodafone kullanıyorum ondan olabilir çünkü iyi değil ping konusunda)

Benim de Vodafone net ile bir geçmişim oldu az çekmedim onlardan 100 ping altını göremedim ve hiçbir zaman 12 Mbps'yi geçmedi 16'lık paket kullanmanıza rağmen. Şu anki pakete geçtik TurkNet ile bir aşk yaşıyorum resmen hızlı internet insanın ömrünü güzelleştiriyor gençleşdim resmen bu kadar mı fark eder.

Geri
Yukarı