5.500 TL monitör önerisi

Bütçe
5.500 TL

Xico

Decapat
Daha fazla  
Laptop kullanıyorum fakat HDMI kablosu ile monitöre geçeceğim. Aklımda 2 farklı monitör var bunlardan hangisi daha iyidir? Veya önerebileceğiniz bu fiyat aralığında farklı bir monitör var mıdır? (özellikle IPS panel istiyorum).

Asus Monitör AOC Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
27" olursa AOC 27G2SP oneririm. 24" olarak R25i-30.
hocam dediğiniz AOC modeli bütçemi aşıyor maalesef. Benim başta vermiş olduğum 2 model arasından sizce hangisi daha iyidir veya 5500 geçmeyecek şekilde de olabilir. Lenovo R25i-30 modeli ise 0.5 ms olarak gözüküyor 1 ms tercih edilmesi daha iyi olmaz mı ? bilmediğimden soruyorum.

Hocam dediğiniz AOC modeli bütçemi aşıyor maalesef.
Indirim bitmis.
Benim başta vermiş olduğum 2 model arasından sizce hangisi daha iyidir veya 5500 geçmeyecek şekilde de olabilir.
24G2SPU daha iyi ama o fiyattan alinmaz.
Lenovo R25i-30 modeli ise 0.5 ms olarak gözüküyor 1 ms tercih edilmesi daha iyi olmaz mı ? bilmediğimden soruyorum.
Dostum bu 0.5 ms ve 1 ms muhabbeti oldukca onemsiz ve zirvadan ibaret ama 0.5, 1'den daha kucuk, yani duz mantik bakarsak dedigin bayagi garip :D

Indirim bitmis.

24G2SPU daha iyi ama o fiyattan alinmaz.

Dostum bu 0.5 ms ve 1 ms muhabbeti oldukca onemsiz ve zirvadan ibaret ama 0.5, 1'den daha kucuk, yani duz mantik bakarsak dedigin bayagi garip :D
Haklısın çok dikkat edemedim ona, kusura bakma. Lenovo alacağım sanırım teşekkür ederim önerin için. Son bir soru daha sorayım o halde, laptop'da DP girişi olmadığı için mecburen HDMI kullanacağım, bir sorun yaşamam değil mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı