5.500 TL sistem toplama

Fiyatta ona göre güzel ama ;) Sen topla bakalım 5500 aşırı geçmeyecek :) Ben dediğim kartları yazdım yukarı, sende o kartlarla toplayabilirsin veya hazır sistem de olabilir kronik olmayan.

Ben sadece kötü yanlarını söyledim, onun dışında alınabilir dedim. Atılmayın hemen sen topla diye.

5717 TL biraz geçtim sadece ama çok güzel bir sistem oldu.

Daha yeni çıktı sistem. Tek sıkıntısı ekran kartı eski seri mi yeni seri mi bilmiyorum. Öğrenip buraya yazacağım. Ben de almak istiyorum da.

Peki 500TL ile 700TL arasında ekran önerebilir misiniz? İtopya da ki fena değil gibi onu alırım, zaten sürekli oyun oynanmayacak arada böyle oyun atmak için olur. Kendime toplamadığım için bütçesi ne derse onu söylüyorum.

Son düzenleme:
Peki 500TL ile 700TL arasında ekran önerebilir misiniz? İtopya da ki fena değil gibi onu alırım, zaten sürekli oyun oynanmayacak arada böyle oyun atmak için olur. Kendime toplamadığım için bütçesi ne derse onu söylüyorum.

Acaba Nvidia G-Sync özelliği olanın var mı? Fena değil monitör, ultra 1080p için 75Hz de kötü sayılmaz. Zaten FPS online oyunlar yerine genellikle yarış, strateji ve hikaye bazında oyunlar olacağı için 5ms de fena değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı