5.500 TL telefon önerisi

Teşekkürler ikinizede ustam peki günlük wp gibi veya video izlemem gerektiği zamanda iyi midir? Bir de bu fiyatta oyun için olmayacak daha çok normal olabilecek bir telefon var mıdır? Xiaomi, Redmi ve Samsung modellerinden birini alacağım herhalde.
İyidir hocam.AMOLED FHD+ ekran mevcut,ekran konusunda kesinlikle üzmez.5000 mAh batarya var.Batarya da kesinlikle üzmez.

İyidir hocam. AMOLED FHD+ ekran mevcut, ekran konusunda kesinlikle üzmez. 5000 mAh batarya var. Batarya da kesinlikle üzmez.

Peki ustam aynı fiyatta başka önerdiğiniz var mıdır? Bir de Redmi Note 10s cidden hoş kamera olarak da fena değil gibi.

Peki ustam aynı fiyatta başka önerdiğiniz var mıdır? Bir de Redmi Note 10s cidden hoş kamera olarak da fena değil gibi.

Bu fiyata göre güzel, düşük ışık performansı memnun etmez sadece. O da zaten bu segmentten beklenmez. Harici Realme 8 var aynı işlemciye sahip. Ama stereo hoparlör bile yok. Bir de M23 var. Ekran TFT mutlu etmez. RAM 4 GB. 10s alıp geç.

Bu fiyata göre güzel, düşük ışık performansı memnun etmez sadece. O da zaten bu segmentten beklenmez. Harici Realme 8 var aynı işlemciye sahip. Ama stereo hoparlör bile yok. 10s alıp geç.

Biraz daha bakayım ustam teşekkürler. Xiaomi Redmi ile aynı neredeyse. Ama Oppo, Samsung, Huawei modelleri beni kandırıyor gibi onlar daha mantıklı geliyor bana bir de Redmi'nin bu modelinde aşırı ısınıyormuş galiba.

Biraz daha bakayım ustam teşekkürler. Xiaomi Redmi ile aynı neredeyse. Ama Oppo, Samsung, Huawei modelleri beni kandırıyor gibi onlar daha mantıklı geliyor bana bir de Redmi'nin bu modelinde aşırı ısınıyormuş galiba.

Aşırı falan ısınmıyor hocam. Isı değerleri gayet güzel ve normal. Oyun da soğutucu alırsın sabit 60FPS ile oynarsın. Bu fiyata en iyi seçenek bu.

Ustam herkes ısınıyor demiş açıkçası gözümü o korkuttu. Samsung ve Oppo'ya da göz atayım.

Hayır, hocam cihazı kullandım ve sorun yok gündelik kullanımda. Isı değerleri normal. Diğer cihazlar da aynı şekilde zaten. Bu segmentte soğutma beklenemez.

Hayır, hocam cihazı kullandım ve sorun yok gündelik kullanımda. Isı değerleri normal. Diğer cihazlar da aynı şekilde zaten. Bu segmentte soğutma beklenemez.

Yani elimi yakacak kadar ısınmıyorsa cihazda zarar görmesse sıkıntı yok sağ ol hocam da tek bu mu var bu fiyatta sadece gündelik hayat için de mi yok başka alternatif?

Yani elimi yakacak kadar ısınmıyorsa cihazda zarar görmesse sıkıntı yok sağ ol hocam da tek bu mu var bu fiyatta sadece gündelik hayat için de mi yok başka alternatif?

Yok hocam öyle bir şey. Cihaz şu an 34° bende. Oyunda yazın 44-45 görüyordu (maksimum) soğutmasız. 50'ye kadar problem çıkarmaz.

Geri
Yukarı