5-6 bin TL 240Hz monitör önerisi

Asus TUF VG259QM modeli kullandım. Hiç ölü piksel ve görünürde ghosting olmaması çok hoşuma gitmişti. Ayrıca hiç de ışık sızması yoktu. Oldukça beğendiğim bir monitördü. Ancak renkler biraz tuhaftı. Doğal rengin hangisi olduğunu seçemiyordum. Oyunlara göre modlar var ama monitördeki hangi mod seçilirse seçilsin doğal yani gerçeğe yakın renkler verilmiyordu. Referans rengi gösteren bir mod olmaması sıkıntı.

Alianware olan iyidir.

Değerli görüşünüz için teşekkür ederim. Bir takım videolar, makaleler okuyarak insanlardan fikir almaya geldim kullanan birileri çıkar belki diye en azından veya başka önerisi olanlar diye bu söylediğimi yanlış anlamayın bu iki monitör arasında insanlar Asus TUF model monitöre daha yakın davranmış ve bir tık daha iyi demişler.

Asus TUF VG259QM modeli kullandım. Hiç ölü piksel ve görünürde ghosting olmaması çok hoşuma gitmişti. Ayrıca hiç de ışık sızması yoktu. Oldukça beğendiğim bir monitördü. Ancak renkler biraz tuhaftı. Doğal rengin hangisi olduğunu seçemiyordum. Oyunlara göre modlar var ama monitördeki hangi mod seçilirse seçilsin doğal yani gerçeğe yakın renkler verilmiyordu. Referans rengi gösteren bir mod olmaması sıkıntı.

Bu konu ile alakalı bir kaç şey daha okudum, evet renklerin garip olduğunu söyleyenler oldu ASUS Tuf modeliyle alakalı. Son karara kadar tüm fikirleri okumaya devam edeceğim bu açıdan kullanıcı görüşü hep ön planda çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Geri
Yukarı