5-6 bin TL film ve dizi izlemek için monitör önerisi

Dreams35

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba siteye yeni üye olsam da birçok konuyu buradan takip ettim sizin bilginize güvenim tam.
Sadece film dizi izleyip ve Knight Online oynuyorum 5000 6000 TL arası bir bütçem var 1 haftadır araştırıyorum içinden çıkamadım hangisini araştırsam bu daha iyi diye yeni model görüyorum konularda :)
Sizden ricam renkleri canlı IPS ekran 24 inc mümkünse pivotlu olursa çok güzel olur vatan da ya da MediaMarkt'te olan bir monitör önermeniz ölü piksel testi yaptirip öyle alacagım simdiden teşekkür ederim.

MediaMarkt'da olan fazla model yok aldığınız yere not olarak* bu monitörde ölü pixel ve ışık süzmesi olacağı taktirde iade yapılacağını onaylayın aksi taktirde kutu açılmayacak iade edilecektir *notu düşerseniz güvenli olur imza veya başka onay halinde onaylandığı için imzanın olduğu yerin kargocunun yanında fotoğrafını çekin ve teslim alın eğer onay-imza yoksa ürünü teslim almayıp tutanak tutturun.

Merhaba siteye yeni üye olsam da birçok konuyu buradan takip ettim sizin bilginize güvenim tam.
Sadece film dizi izleyip ve Knight Online oynuyorum 5000 6000 TL arası bir bütçem var 1 haftadır araştırıyorum içinden çıkamadım hangisini araştırsam bu daha iyi diye yeni model görüyorum konularda :)
Sizden ricam renkleri canlı IPS ekran 24 inc mümkünse pivotlu olursa çok güzel olur vatan da ya da MediaMarkt'te olan bir monitör önermeniz ölü piksel testi yaptirip öyle alacagım simdiden teşekkür ederim.

İnternetten sipariş verme şansınız yok mu? Ölü piksel konusunda MediaMarkt veya vatan da sorunlar çıkartıyor .

Bu urunu teknosada buldum ama arada neredeyse 1000 tl fark var bu urune 6500 tl verecegime samsung m9 alip hem tv hem televizyon olarak kullanip hemde 4k cihaza sahip olmak mantikli degilmi

Bu bütçede tercih etmeye gerek yok o modeli. Film izleyeceğim diyorsun attığım 27 inc al.
27inc cok onermiyorlar usta piksellenme oluyor diye

Bu urunu teknosada buldum ama arada neredeyse 1000 tl fark var bu urune 6500 tl verecegime samsung m9 alip hem tv hem televizyon olarak kullanip hemde 4k cihaza sahip olmak mantikli degilmi

27inc cok onermiyorlar usta piksellenme oluyor diye
sadece fiyatına değecek bunlar var Asus Tuf Gaming VG249Q3A 23.8" 1ms 180Hz IPS Oyuncu Monitörü fiyatı, teknik özellikleri, Asus oyuncu monitör modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da .... ASUS 24" TUF GAMING VG249QL3A 1Ms 180Hz FULL HD IPS FREESYNC/G-SYNC GAMING MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Geri
Yukarı