5-6 bin TL film ve dizi izlemek için monitör önerisi

Bu urunu Teknosa'da buldum ama arada neredeyse 1000 TL fark var bu urune 6500 TL verecegime Samsung M9 alip hem TV hem televizyon olarak kullanip hem de 4K cihaza sahip olmak mantikli degilmi

27inc cok onermiyorlar usta piksellenme oluyor diye

Öyle bir şey yok. 27G2SPU PPI değeri yerinde olan bir model. Piksel sorunları falan yaratmaz. İstediğiniz gibi ürün Teknosa'da da bulunuyor al geç.

Öyle bir şey yok. 27G2SPU PPI değeri yerinde olan bir model. Piksel sorunları falan yaratmaz. İstediğiniz gibi ürün Teknosa'da da bulunuyor al geç.
Aoc marka degilmi baktim gayet hos ve piyotlu ustelik ips piksel yapmaz dediniz bundan yana tercihimi kullanacagim tesekkurler

Bu modeller fiyatını hak etmiyor. 27G2SPU aynı fiyatta iken alınmaz.

O modelleri önermem. Fiyatlarını hak eden modeller değiller.
Abi baktimda teknosadaki satici baska satici ben magazaya gidip tesr yapip alacagim

AOC marka degilmi baktim gayet hos ve piyotlu ustelik IPS piksel yapmaz dediniz bundan yana tercihimi kullanacagim teşekkürler

Yapmaz. PPI değeri yerinde. Evet dediğiniz gibi pivot.

AOC marka degilmi baktim gayet hos ve piyotlu ustelik IPS piksel yapmaz dediniz bundan yana tercihimi kullanacagim teşekkürler

Abi baktimda Teknosa'daki satici baska satici ben magazaya gidip tesr yapip alacagim

Pek bir fark yaratmıyor. Teknosa aracılığı ile alıyorsunuz. En pahalı monitörü bile alsanız ölü piksel içerebilir. İade ya da sıfırı ile değişim sağlarlar hemen. Bir sorun olduğunda arada Teknosa var yani.

Geri
Yukarı