5-6 bin TL kabolu kulaklık ve amfi önerisi

Tamam kanka haklısın taşınabilir güç kablosunu da müsait bir yere artık koyacağım olmadı powerbank taşıyacağım.

Tekrar soruyorum sence neden tirnak icerisinde yazdim birazi o mesajda? Tasinabilir oldugunu mu ima ediyorum sence yoksa baska bisey mi soylemek istiyorum? Azicik dusun bakalim neden oyle yazmis olabilirim? Alinti yaptigim adam anlamis bak mesela.

Cebe sığacak bir boyutta. Tip C ile Android telefona dahi bağlanabiliyor. Asıl soru "nasıl taşıyamayacak?" olmalı bence.

O degil de daha 1 hafta once kablo ses kalitesini arttirir diye iddia eden adam bugun gelmis tavsiyeler veriyor isin komigi.

Tekrar soruyorum sence neden tirnak icerisinde yazdim birazi o mesajda? Tasinabilir oldugunu mu ima ediyorum sence yoksa baska bir şey mi soylemek istiyorum? Azicik dusun bakalim neden oyle yazmis olabilirim? Alinti yaptığım adam anlamis bak mesela.

O degil de daha 1 hafta once kablo ses kalitesini arttirir diye iddia eden adam bugün gelmis tavsiyeler veriyor isin komigi.

Hala hala herkes benden bilgili ben ufacık bir kulaklık sevdalısıyım öneri vermezmişim üzücü 💔 kablo konusuna gelince yüzün olsaydı yeni açtığım konuya gelir bilim adamlığını gösterirdi ve o konu dünya çapında çok tartışılan halende tartışmaya açık bir konu.

Ala ala ala alaaaaaa herkes benden bilgili ben ufacık bir kulaklık sevdalısıyım öneri vermezmişim üzücü 💔 kablo konusuna gelince yüzün olsaydı yeni açtığım konuya gelir bilim adamlığını gösterirdi ve o konu dünya çapında çok tartışılan halende tartışmaya açık bir konu.

Yuzum olmadigi icin degil bilimsel ve objektif olarak kanitlanamayan bir konu icin bosa harcayacak zamanim olmadigi ve onceki konuda fikrimi ve konu hakkindaki gorusumu net olarak belirttigim icin yazmadim. ABX testi ile ayirt edemedigin surece yaptigin yapacagin hic bir denemenin objektif olmasi mumkun degil.

Oneri veremezsin demedim ayrica, oneri tabiki verebilirsin ama ciddiye alinip alinmamasi onemli. En basitinden hexa icin 4.4 balanced pentacon kablo falan max gereksiz birnoneri.

Cebe sığacak bir boyutta. Tip C ile Android telefona dahi bağlanabiliyor. Asıl soru "nasıl taşıyamayacak?" olmalı bence. Daha küçükler muhakkak vardır ama New K3 (veya k3s neyse) "masaüstü amfi" boyutlarında bir alet değil bana kalırsa. @BuffyCookie
Ayrıca @Shuriken adlı arkadaş, benim "taşınabilir" kısmına dikkat etmediğim için vurgulama adına ironik olarak "biraz" yazmış. Anlamak çok kolay aslında. Biraz gerginsiniz sanırım bugün.

Sen beni anlarsın diye tahmin ediyorum yazın için teşekkürler açıklama yapayım K5 Pro ek güç alıyor güç adaptörü var bunu geç arkadaşa yaramaz k3s gelirsek dahili bataryası yok diye biliyorum baktığımda bu ne anlama gelir telefondan fazla şarj yer Q3 de bakarsan dahili şarj edilebilir bataryaya sahip bu k3s de arkadaşa yaramaz umarım anlata bilmişmişimdir derdimi.

Arkadaşın ihtiyacı olan şey dongle örneğin fiio ka serisi truthear shio xduoo link serisi tanchjim space vb.

Sen beni anlarsın diye tahmin ediyorum yazın için teşekkürler açıklama yapayım K5 Pro ek güç alıyor güç adaptörü var bunu geç arkadaşa yaramaz k3s gelirsek dahili bataryası yok diye biliyorum baktığımda bu ne anlama gelir telefondan fazla şarj yer Q3 de bakarsan dahili şarj edilebilir bataryaya sahip bu k3s de arkadaşa yaramaz umarım anlata bilmişmişimdir derdimi.

Arkadaşın ihtiyacı olan şey dongle örneğin fiio ka serisi truthear shio xduoo link serisi tanchjim space vb.
Anlıyorum dediğinizi. K5 yazdığımda arkadaşın taşınabilir amfi istediğini bilmiyordum. Hatta önceki yorumlarımda "bilmiyordum pardon" diye düzelttim. K3S telefondan yer bataryayı o kısım doğru. Ama teknik olarak mobil kullanılabilir onu söylemek istedim. Ama maksimum taşınabilirlik için donglelar daha iyi olacaktır tabii.

Anlıyorum dediğinizi. K5 yazdığımda arkadaşın taşınabilir amfi istediğini bilmiyordum. Hatta önceki yorumlarımda "bilmiyordum pardon" diye düzelttim. K3s telefondan yer bataryayı o kısım doğru. Ama teknik olarak mobil kullanılabilir onu söylemek istedim. Ama maksimum taşınabilirlik için donglelar daha iyi olacaktır tabii.

Anlayışın ve yazın için teşekkürler 🙏🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı