5-6 bin TL önerisi

James Fischer

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.

Sistem dizmek isteyen bir arkadaşımız var kendisi evli olduğu için oyuna fazla vakit ayıramıyor. Her hafta bir gece oyun için toplanıyoruz o akşamlar kullanacak oyun için, haricinde nadiren vakti olacak. GTA 5, Battlefield vs. vb. oyunları oynayabileceği, yeni çıkanları da iyi kötü idare ederek oynayabileceği 5-6 bin TL bandında (monitör hariç) bir sistem dizmek istiyoruz. Bu açıdan sadece işlemci ve ona uygun ekran kartı önerisi olan olursa çok sevinirim. Geri kalan bileşenlerde sıkıntı yok zaten fiyatlar üç aşağı beş yukarı belli. Bu iki ana bileşen fiyatı ve performansı çok belirleyeceği için burada öneri almak istedim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı olarak bunu öneririm, soracaklar olur neden bunu seçtin daha ucuzu var veya 5600Xt var falan, arkadaş bebeği varsa bebeği ya da eşi sürekli dönen bir fan sesinden rahatsız olabilir. 5600 XT gibi bir modele ise yanaşmak istemedim evli barklı adam bir de saçma sapan ekran kartı problemleriyle uğraşmasın. Galax GeForce GTX1660 Super (1-Click OC) 6GB 192Bit GTX 1660 Super GDDR6 Ekran Kartı (GLX-60SRL7DSY91S) - Ekran Kartı - PC Bileşenleri | Teknobiyotik
İşlemci olarak bu alınabilir. https://www.hepsiburada.com/intel-c...islemci-p-HBV00000WIZ2C?magaza=magicteknoloji

Ben yine de full sistem önerisinde bulunayım;

(2 Adet)

5733TL. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı