5-6 bin TL PC önerisi

• Konuyu başlatan emrxt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

emrxt

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 5-6 bin TL param var. Çok zorlarsam 7 bin olabilir. 2. elden 1050 ekran kartı almayı dusunuyorum işlemciyi de i5 10400F dusunuyorum. Geriye 2 bin kalıyor. Onunla da geri kalanları almayı dusunuyorum. Sizce daha iyi bir sistem toplanabilir mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Direkt sıfır hazır sistem bakabilirsin.

Performansları nasıl olur?

Direkt sıfır hazır sistem bakabilirsin.

Performansları nasıl olur F1 2021 gibi yeni oyunları oynatır mı?

Yaklaşık 5-6 bin TL param var. Çok zorlarsam 7 bin olabilir. 2. elden 1050 ekran kartı almayı dusunuyorum işlemciyi de i5 10400F dusunuyorum. Geriye 2 bin kalıyor. Onunla da geri kalanları almayı dusunuyorum. Sizce daha iyi bir sistem toplanabilir mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Geriye kalanları anca turbox alırsanız çalışacak hale getirirsiniz. Bence performans isterim ve yeni nesil takıntınız aşırı yoksa bence biraz daha old but gold tarzı işlemci soketlerinden bir sistem toplayabilirim. Monitör de dahil değilse ortaya mükemmel birşey çıkarırım. Tabii ki BIOS UEFI olacak.

Böyle bir sistem kurabilirsin.

Geriye kalanları anca Turbox alırsanız çalışacak hale getirirsiniz. Bence performans isterim ve yeni nesil takıntınız aşırı yoksa bence biraz daha old but Gold tarzı işlemci soketlerinden bir sistem toplayabilirim. Monitör de dahil değilse ortaya mükemmel bir şey çıkarırım. Tabii ki BIOS UEFI olacak.

Yeni nesil takıntım yok oyunlarda iyi performans alayım yeter benim için.

O bütçeye 1050 Ti'lı kart alınmaz hocam benim arkadaşımda GTX 1060 3 GB var satacaktı galiba onu isterseniz ona sorabilirim veyahut siz de ilanları kovalayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı