5-6 Sene Götürecek Bir Dizüstü Pc

Bana 5-6 Yıl Benim İhtiyaçlarımı Karşılayacak bir Bilgisayar Arıyorum. Oyun'lar İçin.

• Msi

Oy: 12 75,0%
  • Asus

Oy: 5 31,3%

• Oy verenlerin toplamı
    16
Hmm.. Ben Bu Kriterleri Göz Önünde Bulunduruyorum. Sadece Dizüstü Pc Tavsiyelerinizi Bekliyorum Msi Ve Asus OLursa İyi Olur.:)
Not: Bütçe Maximum: 2500 TL.

Arkadaşlar merhaba. Bende kısa süre içerisinde bir oyun notebooku almaya karar verdim. Kafamda üç dört tane seçenek var. Monsterın işlemcisi,ekran kartı oem parçaları olarak gayet mantıklı duruyor,belli bir yıldan sonra ekran kartının değiştirilmeside diğer rakiplerine göre iyi fakat gereksiz kalın.ağırlıda cabası.. Msi Apache veya Asus jK 550 düşünüyorum onlarda NVDİA GtX 850 eski nesil kullanıyor. Benim düşüncem sizce ne yapmalı? Açıkcası biraz da tasarım olsun istiyorum.

Hmm.. Ben Bu Kriterleri Göz Önünde Bulunduruyorum. Sadece Dizüstü Pc Tavsiyelerinizi Bekliyorum Msi Ve Asus OLursa İyi Olur.:)
Not: Bütçe Maximum: 2500 TL.
2500 tl ye msı ın veya asus un oyun bilgisayarlarını alamazsın en az 3000-3200 arası başlıyor 2500 tl ye i7-u bir işlemci alırsın asusun veya msı kendi segmentlerindeki pckerinde kullandıkları işlemciler HQ veya MQ dur 2500 tl ye alıcağın pcde ekran kartı olarakda maximum gt 840 m veya r7 265m olur

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı