5.600 TL telefon önerisi

Bütçe
4000-6000
Oyun değil de güç ve akıcılık amaçlı alacağım telefonu, hiçbir uygulamada kassın istemiyorum. Grafik ile işim yok yani önemli olan hız ve akıcılık, sizce hangisi daha iyi olur.

Hocam benim elimdeki emektar J7 bile hiçbir uygulamada kasmıyor 720Gli telefon mu kasacak, çok rahat götürür sizi günlük kullanım için sıkıntı olmaz.

Menülerde, uygulama geçişlerinde hiç kasıyor mu?

Şu ana kadar hiç kasma donma yaşamadım gayet yeterli oluyor. Pek oyun oynayan birisi değilim birçok işimi rahatlıkla görüyorum. Özellikle kamerası için tercih etmiştim bende sizin gibi performanstan ötürü A52s ya da M52 modeline bakıyordum. Buradaki arkadaşlar sağ olsun A52 önerdiler çok iyi oldu benim için.

Bu konu 6 ay önce atılsa 2. el iPhone 11 önerirdim :D A52s ya da A72 bakabilirsin.

5G için X3 GT alman lazım. Ya da A52s modeline bakabilirsin. Onun işlemcisi A52'ye göre daha güçlü ve 5G desteği mevcut. M52 modeli de var 5G'li, A52s ile aynı işlemciyi kullanıyor, arka kamerası A52s ve A52 kadar iyi değil. Arka kamera olarak X3 GT modelinden daha iyi.

Bu yazdığım Samsung modellerinin hepsi 3 yıl Android, 4 yıl ise güvenlik güncellemesi alacak.

5G için X3 GT alman lazım. Ya da A52s modeline bakabilirsin. Onun işlemcisi A52'ye göre daha güçlü ve 5G desteği mevcut. M52 modeli de var 5G'li, A52s ile aynı işlemciyi kullanıyor, arka kamerası A52s ve A52 kadar iyi değil. Arka kamera olarak X3 GT modelinden daha iyi.

Bu yazdığım Samsung modellerinin hepsi 3 yıl Android, 4 yıl ise güvenlik güncellemesi alacak.

M52 de X3 GT de aynı fiyat, hangisini alırdınız?
Akıcı performans, akıcı ekran, dizi, sosyal medya kullanımı amaçlı bir alım olacak
Tasarım olarak M52'nin arkasını hiç beğenmemiş olsam da ekran artısı var
X3 GT'nin ise güzel tasarım ve inanılmaz iyi bir işlemcisi var çok arada kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı