5-7 bin TL monitör önerisi

Bütçe
5-7 bin tl

iiamygttt

Picopat
Daha fazla  
Monitör alacağım fakat çok kararsız kaldım 5-7 bin TL arası bütçem var hangi monitörü tercih etmeliyim? Çoğunlukla Valorant oynuyorum(nadiren LoL, CS) bana en uygun monitör hangisidir? VA panel ve IPS panel arasında da çok kaldım…
27inç ve minimum 165 Hz olsa çok iyi olur yardımcı olursanız sevinirim.

27 inç 1080p sorun olabilir. Çözünürlük kriterin var mı ? Ona göre 2k da önerebiliriz.

Monitör alacağım fakat çok kararsız kaldım 5-7 bin TL arası bütçem var hangi monitörü tercih etmeliyim? Çoğunlukla Valorant oynuyorum(nadiren LoL, CS) bana en uygun monitör hangisidir? VA panel ve IPS panel arasında da çok kaldım…

Şunu alıyosun sonra bana dua ediyorsun. Aktif olarak kullandığım ve dediğin paralarda alınabilecek en iyi monitördür.

280 Hz al hocam.

27 inç 1080p sorun olabilir. Çözünürlük kriterin var mı ? Ona göre 2k da önerebiliriz.
Araştırmalarım sonucunda sizin de dediğiniz gibi 27 inç monitörde 2 k öneriliyor. fakat ben fazla bilgi sahibi değilim.Belirttiğim fiyat aralığında 27 inç olup 2k olan monitörler var fakat VA panel.Takıldığım konu 27inç 2k çözünürlük Va panel bi monitör tercih etmek mi yoksa 27 inç 1080p ips panel bir monitör mü.

280 Hz al hocam.
Öneriniz Var mı?

Araştırmalarım sonucunda sizin de dediğiniz gibi 27 inç monitörde 2 k öneriliyor. fakat ben fazla bilgi sahibi değilim.Belirttiğim fiyat aralığında 27 inç olup 2k olan monitörler var fakat VA panel.Takıldığım konu 27inç 2k çözünürlük Va panel bi monitör tercih etmek mi yoksa 27 inç 1080p ips panel bir monitör mü.

Öneriniz Var mı?

Araştırmalarım sonucunda sizin de dediğiniz gibi 27 inç monitörde 2 k öneriliyor. Fakat ben fazla bilgi sahibi değilim. Belirttiğim fiyat aralığında 27 inç olup 2K olan monitörler var fakat VA panel. Takıldığım konu 27inç 2K çözünürlük VA panel bir monitör tercih etmek mi yoksa 27 inç 1080p IPS panel bir monitör mü?

Öneriniz var mı?

Ben az önce attığım monitörü kullandım hocam ve çok çok memnunum size de öneririm.

Şunu alıyosun sonra bana dua ediyorsun. Aktif olarak kullandığım ve dediğin paralarda alınabilecek en iyi monitördür.
Teşekkür ederim değerlendireceğim.

Va panel olması kafamda soru işareti.

Hocam ekran kartınız nedir? Eğer sadece online oyun oynuyorsanız. 2K’nın bir gereği yok, 1080p, IPS ve yüksek hz‘li bir monitör alın.

Geri
Yukarı