Steam 5.79 dolarlık oyun 5$ fiyatına alınabilir mi?

Fweryq

Centipat
Daha fazla  
Lethal Company almayı düşünüyorum Steam'den ama hesabın para birimi şu an 0, cüzdana 5 dolar yüklesem lethal Company'i alabilir miyim yoksa Steam benden o 70 Cent'i ister mi? 70 cent için 10 dolar yüklemek istemiyorum :(

Screenshot_3.png

Lethal Company almayı düşünüyorum Steam'den ama hesabın para birimi şu an 0, cüzdana 5 dolar yüklesem lethal Company'i alabilir miyim yoksa Steam benden o 70 Cent'i ister mi? 70 cent için 10 dolar yüklemek istemiyorum :(

Eki Görüntüle 2166625
Bakiye yüklemene gerek yok. Direk sepetine ekle ve öde. Senden 5.79 alacaktır.

Eki Görüntüle 2166625

Kredi kartıyla doğrudan alabilirsiniz ama kredi kartınız TL ise haftasonları ve akşamları normalden daha çok komisyon ödersiniz bankaya. Normalde mesela dolar 32.35 TL ise bankalar bunu 33.35 - 34 civarı alarak size yansıtır, haftasonu ve mesai sonraları makas daha da artar.

Forumda çok değişik sorular soruluyor. Bazen 2 3 kere okuduğum oluyor yanlış mı anladım diye.

Sizde ya cümelede eksik var ya da ortada bir saçmalık var. Neden Steam sizden 0.70 cent almasın ki veya neden böyle ücreti almamak gibi saçmalık da bulunsun?

Katılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı