5.850 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

Selam arkadaşlar, son durum nedir acaba xDrive hira ve hawk V6 alan arkadaşlar memnunlar mı?
2 gün önce Amazondan aldığım ürün geldi 10 dakikada kurulumunu yaptım. Daha önceden xdrive Altay modeli almıştım aynı onun gibi. Her zamanki gibi xdrive kalitesi ne olduğu belli olmayan koltuklara 5000₺ vereceğinize indirimdeyken bunu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Ek olarak daha önceden sırt dayama yeri küçük vidaydı, hepsi gibi büyük vida yapmışlar.
Yaylı ve normal pul koymuşlar çokta sağlam olmuş.
Tek eksiği sitesinde bel desteği lastikli diyor ama lastik yok, lastik sadece boyun desteğinde var.

Amazon.com.tr

Dosya Ekleri

• IMG_6115.jpg
    IMG_6115.jpg
    154,3 KB · Görüntüleme: 76
2 gün önce Amazon'dan aldığım ürün geldi 10 dakikada kurulumunu yaptım. Daha önceden xDrive Altay modeli almıştım aynı onun gibi. Her zamanki gibi xDrive kalitesi ne olduğu belli olmayan koltuklara 5000₺ vereceğinize indirimdeyken bunu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Ek olarak daha önceden sırt dayama yeri küçük vidaydı, hepsi gibi büyük vida yapmışlar.
Yaylı ve normal pul koymuşlar çok da sağlam olmuş.
tek eksiği sitesinde bel desteği lastikli diyor ama lastik yok, lastik sadece boyun desteğinde var.

Amazon.com.tr

Güle güle upuzun yıllar kullanın hocam vallahi çok güzel ve sağlam duruyor not aldım teşekkür ederim.

2 gün önce Amazondan aldığım ürün geldi 10 dakikada kurulumunu yaptım. Daha önceden xdrive Altay modeli almıştım aynı onun gibi. Her zamanki gibi xdrive kalitesi ne olduğu belli olmayan koltuklara 5000₺ vereceğinize indirimdeyken bunu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Tek eksiği sitesinde bel desteği lastikli diyor ama lastik yok, lastik sadece boyun desteğinde var.

Amazon.com.tr
Şu Amazondan kampanya zamanları bir daha ürün almayacağım. Prime zırt pırt ne varsa var zaten ve neredeyse aynı gün aldık bana tahmini teslimat Perşembe çekiyorlar.

Amazon.com.tr
hayırlı olsun hocam senden önce aldım benimki daha kargoya bile verilmedi :D

Şu Amazondan kampanya zamanları bir daha ürün almayacağım. Prime zırt pırt ne varsa var zaten ve neredeyse aynı gün aldık bana tahmini teslimat Perşembe çekiyorlar.
Sen standart teslimat seçmişsindir, ben 29,90₺ fazla verip Ekpress teslimat seçtim ve 2 günde geldi :)

hayırlı olsun hocam senden önce aldım benimki daha kargoya bile verilmedi :D
Haha aynen Sen standart teslimat seçmişsindir, ben 29,90₺ fazla verip Ekpress teslimat seçtim ve 2 günde geldi :)

Sen standart teslimat seçmişsindir, ben 29, 90₺ fazla verip ekpress teslimat seçtim ve 2 günde geldi :)

Haha aynen sen standart teslimat seçmişsindir, ben 29, 90₺ fazla verip ekpress teslimat seçtim ve 2 günde geldi :)

Yok o bulunduğun şehir ile alakalı :) yoksa benim de ekspres teslimat diye geçiyor ancak kargoya bile verilmedi. Prime alırken hızlı teslimat falan diyorlar biraz detay kurcalarsan bu hızlı teslimatların belirli şehirlerde olduğunu görüyorsun.

Amazon.com.tr
Hayırlı olsun hocam. Ben de hawk gaming chair fab v6 aldım kargoya verildi umarım pişman olmam. Bu koltukta sağlam duruyor. 180 derece yatırınca bir tarafına daha fazla yatma sorunu var mı?

Yok o bulunduğun şehir ile alakalı :) yoksa benim de ekspres teslimat diye geçiyor ancak kargoya bile verilmedi. Prime alırken hızlı teslimat falan diyorlar biraz detay kurcalarsan bu hızlı teslimatların belirli şehirlerde olduğunu görüyorsun.
Evet dediğin gibi belli iller olabilir :) inan bana beklemene değecek :)

Hayırlı olsun hocam. Ben de hawk gaming chair fab v6 aldım kargoya verildi umarım pişman olmam. Bu koltukta sağlam duruyor. 180 derece yatırınca bir tarafına daha fazla yatma sorunu var mı?
Herhangi bir problem yok ürün gayet kaliteli ve şık.
180 derecede yatma vs yok kaya gibi maşallah :)

Ben de Seduna Pro Fab, Xdrive Hira ve Hawk Fab V6 arasında kalmıştım. Deneyimleri olanlar paylaşabilir mi? Benim de boy 1.85 ama kg 80+- civarında.

Geri
Yukarı