5-9 bin TL i3 12100F sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
5000 ile 9000

Hexx500

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ekran kartı alacağım. Tavsiyesi olan var mı? Bütçem 5 bin TL ile 9 bin TL arası.
Power: 900W
İşlemci: Intel Core i3 12th gen -12100F 3.30 GHz
32 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha ekleyebilirmisiniz?

öylelerine çok güvenmiyorum yani bütük ihtimal rtx 3050 alırım ztn o benim anakarta uyuşmuyor ve sistem gereksinimlerimide karşılamıyor rtx3050 alıcam ggibi

2. elden 7 bin civarına RX 6700XT alın, 4060 gibi çöp kartlara sıfır parası vermeyin yazık.

Kanka, zaten benim arkadaş yepyeni almış. RTX 4060'ı aldığı gibi GG olmuş. Vatan'dan almış. 2 fanı dönmüyor. Black screen Full.

RTX 3090 aldı onda da aynsını olunca RX 6700 XT aldı ve düzeldi. RTX'lerde sorun mu var ne? Bende de GTX 1060 var bozuk ama 1 yıl önce mis gibiydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka, zaten benim arkadaş yepyeni almış. RTX 4060'ı aldığı gibi gg olmuş. Vatan'dan almış. 2 fanı dönmüyor. Black screen Full.

RTX 3090 aldı onda da aynsını olunca RX 6700 XT aldı ve düzeldi. RTX'lerde sorun mu var ne? Bende de GTX 1060 var bozuk ama 1 yıl önce mis gibiydi.

Garanti denen seyden arkadaşının haberi yok sanırım :d RTX'lerde sorun yoktur tam tersi AMD'lerde bu tur sorunları yaşama ihtimalin daha fazla driver hatası WattMan hatası falan cıldırtır seni.
2. elden 7 bin civarına RX 6700XT alın, 4060 gibi çöp kartlara sıfır parası vermeyin yazık.
Aynı FPS'yi daha az elektrik tüketerek verebilen bir karta çöp demek biraz komik olmuş.

Son düzenleme:
Garanti denen seyden arkadaşının haberi yok sanırım :d RTX'lerde sorun yoktur tam tersi AMD'lerde bu tur sorunları yaşama ihtimalin daha fazla driver hatası WattMan hatası falan cıldırtır seni.

Aynı FPS'yi daha az elektrik tüketerek verebilen bir karta çöp demek biraz komik olmuş.
Komik olan 4060'ın 6700XT ile aynı olduğunu düşünmen. Ayda 5 lira fazla elektrik ne olur harcamasa ne olur 4060 denen fahiş fiyatlı karta para verilmez. Donanım bilmiyorsun bari yorum yazma.

Bak aynı kartlar aynen aynen 6700 4060 ın içinden geçiyor 😉

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı