5 bin TL altı monitör önerisi

Bütçe
5000

cadde_acid

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1050 Ti (OC) | AMD Ryzen 5 5600 (O.C YAPILDI) | XPG 16GB RAM | ASUS Prime B450M-K II | 650W GAMEPOWER PSU | 1TB ASGARD SSD | KULE TİPİ SOĞUTUCU (Marka Bilmiyorum)
Meslek
Öğrenci
2013-2014'ten beri bilgisayar kullanıyorum. 2023'ün ortalarında abilerim sağ olsun bana yeni bir kasa aldı fakat monitörüm çok eski. Malum, lise öğrencisiyim, tüm parayı kendi harçlıklarımdan topluyorum yani bütçem çok kısıtlı, en fazla 5 bin TL verebilirim. Yeni bir monitör almak istiyorum ve en az 144 hz olmasını istiyorum ama internette hangi modele baksam yok ölü piksel, yok kalitesiz gibi yorumlar görüyorum. Yardım edebilecek var mı?

2013-2014'ten beri bilgisayar kullanıyorum. 2023'ün ortalarında abilerim sağ olsun bana yeni bir kasa aldı fakat monitörüm çok eski. Malum, lise öğrencisiyim, tüm parayı kendi harçlıklarımdan topluyorum yani bütçem çok kısıtlı, en fazla 5 bin TL verebilirim. Yeni bir monitör almak istiyorum ve en az 144 hz olmasını istiyorum ama internette hangi modele baksam yok ölü piksel, yok kalitesiz gibi yorumlar görüyorum. Yardım edebilecek var mı?

24G2SP öneririm.

2013-2014'ten beri bilgisayar kullanıyorum. 2023'ün ortalarında abilerim sağ olsun bana yeni bir kasa aldı fakat monitörüm çok eski. Malum, lise öğrencisiyim, tüm parayı kendi harçlıklarımdan topluyorum yani bütçem çok kısıtlı, en fazla 5 bin TL verebilirim. Yeni bir monitör almak istiyorum ve en az 144 Hz olmasını istiyorum ama internette hangi modele baksam yok ölü piksel, yok kalitesiz gibi yorumlar görüyorum. Yardım edebilecek var mı?

Ben 2 saat önce Lenovo Legion R25I30 modelini sipariş ettim. 165Hz 0.5 ms IPS panel aşağı yukarı sağa sola dik konuma gelebiliyormuş.

Geri
Yukarı