5 bin TL hazır sistem önerisi

1. si i5 3470 işlemci GTX 1050 Ti ekran kartını rahatça besleyebilir. 2. si DDR3 olması çok büyük bir kayıp yaşatmaz idare edecek derecede kullanır.R
Beslemesinin yanı sıra işlemci tabanlı programlar, oyunlar da ne olacak peki? Ayriyetten yakın gelecekte DDR5 çıkacak, önü kapalı çöp bir sistem almaya davet ediyorsun. O fiyatlara GTX 1650 bir sistem çok rahat alabilir. Veyahut taş gibi önü açık bir APU toplar.

Evet haklısın ama 5000 TL'ye önerilmemesi gereken parçalar.
Arkadaşın paylaştığı benimkine göre çok çok iyi bi sistem ama o tarz sistem bulmak cidden çok zor bulamazsa benimkini alsın diye attım benimkide çok kötü değil ortalamanın biraz altı (parasına göre)
Beslemesinin yanı sıra işlemci tabanlı programlar, oyunlar da ne olacak peki? Ayrıyeten yakın gelecekte DDR5 çıkacak, önü kapalı çöp bir sistem almaya davet ediyorsun. O fiyatlara GTX 1650 bir sistem çok rahat alabilir. Veyahut taş gibi önü açık bir APU toplar.

Çok rahat mı? Bulabiliyorsa alsın bir şey demem bulunsun diye attım ben ve gelecekte çıkacak olan DDR 5 değil oyunu kaldırıp kaldırmaması önemli DDR 3 olsa da birçok oyunda nerdeyse hissedilmeyecek kasma yapar. Ve i5 3470 güç olarak gayet yeterli bir işlemci oyunlarda sıkıntı çıkarmaz sadece DDR3'ün üzeri desteklemez bu sistemin tek sorunu DDR 3

Arkadaşın paylaştığı benimkine göre çok çok iyi bi sistem ama o tarz sistem bulmak cidden çok zor bulamazsa benimkini alsın diye attım benimkide çok kötü değil ortalamanın biraz altı (parasına göre)

Çok rahat mı? Bulabiliyorsa alsın bir şey demem bulunsun diye attım ben ve gelecekte çıkacak olan DDR 5 değil oyunu kaldırıp kaldırmaması önemli DDR 3 olsa da birçok oyunda çok az kasma yapar. Ve i5 3470 güç olarak gayet yeterli bir işlemci oyunlarda sıkıntı çıkarmaz sadece DDR3'ün üzeri desteklemez bu sistemin tek sorunu DDR 3
Hocam benim attığım sisteme bir bakar mısınız?

@AzizG hocam sizce bu sistem iyi mi?

RAM ve HDD takviyesi ile yıllar götürür, böyle de güzel sistem.

@Bilgehan Melik Ünal hocam bir bakarsanız.

Kardeşim demiştim tekrar söyliyorum 10 numara sistem bu yani stok falan sorun olur diye attım ben sizinki kat kat daha iyi.

Çok rahat mı? Bulabiliyorsa alsın bir şey demem bulunsun diye attım ben ve gelecekte çıkacak olan DDR 5 değil oyunu kaldırıp kaldırmaması önemli DDR 3 olsa da birçok oyunda nerdeyse hissedilmeyecek kasma yapar. Ve i5 3470 güç olarak gayet yeterli bir işlemci oyunlarda sıkıntı çıkarmaz sadece DDR3'ün üzeri desteklemez bu sistemin tek sorunu DDR 3

12. Nesil çıkacak hala 3. Nesil yok şöyle iyi, yok böyle iyi diyorsunuz. Yapmayın, lütfen.

12. nesil çıkacak hala 3. nesil yok şöyle iyi, yok böyle iyi diyorsunuz. Yapmayın, lütfen.

Şimdi sen 11. nesil var diye oyunları (yeni çıkmış AC Valhalla oyunlarını) 3. nesille oynayamaz mısın? Taş gibi de oynatır daha ne konuşuyorsun? Ultra olmasa da kartın yeteceği derecede (GTX 1050 Ti- GTX 1650 ) oynatır.

5700TL gibi bir fiyata sistem öneriyorsun

Kardeşim 5700TL gibi bir fiyata evet çok rahat bulunabilir ayriyetten daha bu sabaha kadar 5300TL bandında bile GTX 1650'li bir sistem vardı. Hala oyunlarda sıkıntı çıkarmaz diyorsun RX550 İ5 3470 ile arkadaş ne oynayabilir zaten? O fiyatın altında bir APU sistem toplasa daha fazla FPS alır. Ya dalga geçiyorsun yada o sistemin kullanıcılarındansın.

5700TL gibi bir fiyata sistem öneriyorsun.

Kardeşim 5700TL gibi bir fiyata evet çok rahat bulunabilir ayrıyeten daha bu sabaha kadar 5300TL bandında bile GTX 1650'li bir sistem vardı. Hala oyunlarda sıkıntı çıkarmaz diyorsun RX550 i5 3470 ile arkadaş ne oynayabilir zaten? O fiyatın altında bir APU sistem toplasa daha fazla FPS alır. Ya dalga geçiyorsun ya da o sistemin kullanıcılarındansın.

GTX 1050 Ti diyorum? Ayrıca GTX 1050 Ti kullanıcısı değilim.
FPS yerlerde olur, ekran kartına yazık olur bana verin bari.
Olmaz kardeşim olmaz

Şimdi sen 11. nesil var diye oyunları (yeni çıkmış AC Valhalla oyunlarını) 3. nesille oynayamaz mısın? Taş gibi de oynatır daha ne konuşuyorsun? Ultra olmasa da kartın yeteceği derecede (GTX 1050 Ti- GTX 1650 ) oynatır.

Stok olmasa bile ben 5000 TL'yi 3. Nesil işlemciye vereek kadar çıldırmadım.

Geri
Yukarı