5 bin TL monitör tavsiyesi

Nereden çıkardınız bunu hocam? Foruma da en çok tercih edilen bu bütçede bir monitör? Ne böyle bir sorun çıkartanı gördüm. Ne de incelemelerde karşılaştım.
Kendim bizzat NoraPark AVM Bafra da zemin kattaki Teknosa da kullandım. Ghosting konusunda gördüğüm en kötü monitör kendisi.

Kendim bizzat NoraPark AVM Bafra da zemin kattaki Teknosa da kullandım. Ghosting konusunda gördüğüm en kötü monitör kendisi.

Şahsen ben denemediğim için net bir şey diyemem. Ancak kullandığınız monitor de sorun olma ihtimali de olabilir. Zira dediğim gibi bu kadar önerilen bir monitör de pek mantıklı gelmedi.

1711793127812.png

Ürünün Amazon'da şu an tek yorumu var ve o da direkt bir şekilde Ghosting sorunu olduğunu belirtiyor. Monitör 240Hz bu arada. 280Hz OC yaparsanız bu sefer de renklerden kısıyor.

Şahsen ben denemediğim için net bir şey diyemem. Ancak kullandığınız monitor de sorun olma ihtimali de olabilir. Zira dediğim gibi bu kadar önerilen bir monitör de pek mantıklı gelmedi.
Önerilme nedeni fiyatının ucuz olması. Kimin kullandığı için önerdiğini gördün?

Eki Görüntüle 2154288
Ürünün Amazon'da şu an tek yorumu var ve o da direkt bir şekilde Ghosting sorunu olduğunu belirtiyor. Monitör 240Hz bu arada. 280Hz OC yaparsanız bu sefer de renklerden kısıyor.

Önerilme nedeni fiyatının ucuz olması. Kimin kullandığı için önerdiğini gördün?

240Hz olan değil de OC'lu versiyon olan 180Hz modeller tercih ediliyor. Technopat'ta karşılaştığımız zaman fiyat olarak önerilen bir monitor olduğunu görürsünüz. İncelemesini de görmüştüm hatta.

Geri
Yukarı