5 bin TL oyun için kulaklık önerisi

Limit 5 bin TL kulaklık önerir misiniz? Oyunlarda kullanabileceğim bir şey. Bir de Logitech G733 düşünüyorum sizce değer mi?

Bende Logitech Pro X var bence kulaklığa 5bin vereceğinize ya üst düzey bir anakart alın ya da PCI-e girişli bir ses kartı az kalanınada kulak içi bir kulaklık alın.

MSI Pro B650M-A Wi-Fi AM5 DDR5 6400 MHz HDMI DP M.2 mATX​

Baktım ama yeterli bir anakart değil yine de ben bile ses konusunda çok derinlere indim ama kesinlikle ses şiddetinin yüksek olması gerekiyor ses kalitesinden emin olmak için. Ben bu anakartın başka modelini alacağım daha iyi bir modelini ama bu anakarttada 384KHz destekliyor ama bulabildiğim en uygunu bu anakart ama sisteminize uymayabilir.

Baktım ama yeterli bir anakart değil yine de ben bile ses konusunda çok derinlere indim ama kesinlikle ses şiddetinin yüksek olması gerekiyor ses kalitesinden emin olmak için. Ben bu anakartın başka modelini alacağım daha iyi bir modelini ama bu anakarttada 384KHz destekliyor ama bulabildiğim en uygunu bu anakart ama sisteminize uymayabilir.

Anakartım Logitech G733 desteklemiyor mu diyorsun yani.

Anakartım Logitech G733 desteklemiyor mu diyorsun yani.

Hayır kulaklıktan bahsetmiyorum anakartın ses şiddetini diyorum her anakart yüksek ses vermiyor bende ses kartı var oda yüksek sesli ama kulaklığı seçemiyorum ses kartını seçince onun için anakart almaya karar verdim ama belki PCI-e girişli ses kartları kulaklığı seçtirebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı