5 bin TL'ye müzik ve oyun için kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
5000

Kükem

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller.
Çok fazla rekabetçi oyun oynayan bir insan değilim, çok nadir. Genele Single-Player oyunlar oynuyorum. O yüzden ses şuradan gelmiş buradan gitmiş benim için çok önemli değil. Önemsediğim şey daha çok ses kalitesi ve mikrofon. Şu anki kullandığım kulaklık HyperX Cloud 2 ve çok rahatsız ediyor uzun kullanımda ama müzik performansından memnunum, yaklaşık 5 senedir de elimde. Müzik kulaklığı baktığımda hepsi Bluetooth, doğru düzgün mikrofonları yok ve bilgisayarda kullanmaya çalışsam gecikme olacak, aynı zamanda bilgisayarımda Bluetooth yok. O yüzden kablosuz, USB-C veya USB 3.X dongle ile bağlanan bir kulaklık benim için daha sağlıklı olur diye düşündüm ama önerileriniz varsa yine açığım.
Razer BlackShark V2 Pro 2020 baktım mikrofon çok kötü olduğu için vazgeçtim.
Birisinden Artics 7+ denedim müzik konusunda çok tatmin etmedi ama rahatlığı çok iyi hissettirdi. Eğer ayar yapılarak daha iyi oluyorsa düşünebilirim.
Aklımda JBL Quantum 610 var ama pek bir fikrim yok.
Eğer aklınızda mikrofonu fena olmayan iyi bir müzik kulaklığı varsa Bluetooth aparatıyla kullanabilirim.
5000TL bütçe olup çok geçmeyecek şekilde önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Mikrofonu ayrıyetten alarak bu şekilde alabilirsiniz aslında. Kulaklık olarak da birkaç öneride bulunucam.

Mikrofonu ayrıyetten alarak bu şekilde alabilirsiniz aslında. Kulaklık olarak da birkaç öneride bulunucam.

Hocam çok teşekkürler önerileriniz için. Mikrofonu ayriyeten alacak kadar bir performans beklentim yok sadece çok fazla robotik ses olmasın kafi benim için. Attığınız kulaklarda deneyimlediğiniz oldu mu ? Müzik ve rahatlık açısından nasıllar eğer deneyimlediyseniz veya bir fikriniz var ise ?

Bunlar genel olarak tavsiye edilen ürünler tabiki ayrıyetten bir mikrofon istemiyorum derseniz altta linkini attığımı almanız daha mantıklı olur. Hem ses kalitesi biraz daha iyi olur hemde ekstra mikrofon ihtiyacınız olmaz.

Bunlar genel olarak tavsiye edilen ürünler tabiki ayrıyetten bir mikrofon istemiyorum derseniz altta linkini attığımı almanız daha mantıklı olur. Hem ses kalitesi biraz daha iyi olur hemde ekstra mikrofon ihtiyacınız olmaz.

Onu da araştırdım ancak bir kullanıcının deneyimlerini ve iade ettiğini okuduktan sonra vazgeçme kararı aldım ve genel olarak eleştiriler rahatsız bir kulaklık olması hakkında. Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

https://www.sinerji.gen.tr/corsair-...kulaklik-p-40769?utm_campaign=akakce&v=1.87.7 Bunun hakkında bir fikriniz var mı ?

Onu da araştırdım ancak bir kullanıcının deneyimlerini ve iade ettiğini okuduktan sonra vazgeçme kararı aldım ve genel olarak eleştiriler rahatsız bir kulaklık olması hakkında. Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

https://www.sinerji.gen.tr/corsair-...kulaklik-p-40769?utm_campaign=akakce&v=1.87.7 Bunun hakkında bir fikriniz var mı ?
Güzel kulaklık virtuoso arkadaşa ya sıkıntılı bi kulaklık denk geldi de o fark etmedi yada fazla abartıyor. Çünkü yazısından kesinlikle aşırı abartı yazdığı belli ki 1 gün bile adam akıllı kullanmayıp abi bu kulaklık çok kötü diyemez kimse. Ben çok kulaklık değiştirdim. Özellikle rahatlık konusu kesinlikle bireye özel ben corsair void elite kullandım ve hayatımda kullandığım en rahat kulaklıktı ama sosyalden biri hiç beğenmemiştir. Oyunda gayet iyi ses kastım başkası hiç ses kasamadım hemen iade ettim falan yazmıştı. Kısacası kulaklık işi biraz da kişisel deneiym.

Corsair virtuoso - Void elite wireless - HS80 wireless. Bu 3 kulaklık alınır kulaklıklar hocam.

Güzel kulaklık virtuoso arkadaşa ya sıkıntılı bi kulaklık denk geldi de o fark etmedi yada fazla abartıyor. Çünkü yazısından kesinlikle aşırı abartı yazdığı belli ki 1 gün bile adam akıllı kullanmayıp abi bu kulaklık çok kötü diyemez kimse. Ben çok kulaklık değiştirdim. Özellikle rahatlık konusu kesinlikle bireye özel ben corsair void elite kullandım ve hayatımda kullandığım en rahat kulaklıktı ama sosyalden biri hiç beğenmemiştir. Oyunda gayet iyi ses kastım başkası hiç ses kasamadım hemen iade ettim falan yazmıştı. Kısacası kulaklık işi biraz da kişisel deneiym.

Corsair virtuoso - Void elite wireless - HS80 wireless. Bu 3 kulaklık alınır kulaklıklar hocam.
Hocam teşekkür ederim tekrardan önerileriniz ve desteğiniz için. Biraz daha araştırıp son kararı vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı