5 bin TL'ye kablosuz oyuncu kulaklık önerisi

yazilimci.21

Hectopat
Daha fazla  
Tam olarak şu an HyperX Cloud 2 elimde kaldı. Bütçem 5K civarı olabilir. Genelde oyun oynuyorum FPS tarzı rekabetçi oyunlar oynarken yanında hikayeli oyunlarda oynuyorum. Yani her türlü oyunu oynuyorum. Önerilerinize açığım ayrıca allinware AW720h naslı kulaklık kullanan var mı veya deneyimleyen?

Alienware AW720H RGB Dual Mode Beyaz Kablosuz Gaming Kulaklık - Gaming.Gen.TR

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak şu an HyperX Cloud 2 elimde kaldı. Bütçem 5K civarı olabilir. Genelde oyun oynuyorum FPS tarzı rekabetçi oyunlar oynarken yanında hikayeli oyunlarda oynuyorum. Yani her türlü oyunu oynuyorum. Önerilerinize açığım ayrıca allinware AW720h naslı kulaklık kullanan var mı veya deneyimleyen?

Alienware AW720H RGB Dual Mode Beyaz Kablosuz Gaming Kulaklık - Gaming.Gen.TR
Bu kulaklığı LTT incelemişti ve overpriced demişti fakat beğenmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim önerim: Amazon.com.tr

Bu kulaklığı ltt incelemişti ve overpriced demişti fakat beğenmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim önerim: Amazon.com.tr

SteelSeries uygulamasını hiç sevememiştim o yüzden soğumuştum ayrıca arkadaşım da SteelSeries Arctis 7X+ kullanıyor ve onunla Discord gibi platformlar üzerinden konuştuğumuzda bazen sesinin gelmediği durumlar oluyor. Ayrıca SteelSeries kulaklıkların alıcısı hoşuma gitmiyor ve benim bilgisayarımda Type-C kısmına onu takarsam şarj girişini de engellemiş oluyor Ethernet girişini de engellemiş oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı