5 bin TL'ye kadar monitör önerisi

M3rc1mek

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
asus dual rtx 2060 6gb ryzen 5 5500 adata xpg spectrix d41 16gb (2x8gb) 3200mhz asus prime B450M-K II
IPS panel bir monitör bakıyorum hem oyun için hem dizi izlemek için kullandıgım monitör Dell S2422HG. Bütçem 4 5 bin bandında önerilere açıgım. Bu monitörden su sıralar bazen anlık kendilinden saliselik hafif kısılıp artıyor gibi hisediyorum. Ara sıra IPS panele geçmek istediğim için bahane de arıyor olabilirm.

Not: Bütçenin çok hafif üstüne çıkabilirim.

Bunu düşünüyorum ekran kartım RTX 2060.

Son düzenleyen: Moderatör:
IPS panel bir monitör bakıyorum hem oyun için hem dizi izlemek için kullandıgım monitör Dell S2422HG. Bütçem 4 5 bin bandında önerilere açıgım. Bu monitörden su sıralar bazen anlık kendilinden saliselik hafif kısılıp artıyor gibi hisediyorum. Ara sıra IPS panele geçmek istediğim için bahane de arıyor olabilirm.

Not: Bütçenin çok hafif üstüne çıkabilirim.

Bunu düşünüyorum ekran kartım RTX 2060.
Bende Asus 249Q3A var 0.5ms ve Ips ekrana sahip 180 hz bi bakmanı öneririm. 4.5 e almıştım ben Aralık gibi.

Güzelmiş ama 24 inc oldugu için fazla geldi bir tık.

1080p için 24 inç ideal fakat 27 inç 1080 p biraz göze batabilir eğer 27 inç alacaksanız 2k olanları tercih edin derim attığım model fiyatına göre güzel özellikler sunuyor çoğu inceleme ve yorum olumlu.

1080p için 24 inç ideal fakat 27 inç 1080p biraz göze batabilir eğer 27 inç alacaksanız 2K olanları tercih edin derim attığım model fiyatına göre güzel özellikler sunuyor çoğu inceleme ve yorum olumlu.

Evet bakınca bayağı iyi özellikleri var sanırım bunu alacağım gönül isterdi 2K 27inc bir monitör ama sistemim o kdar iyi değil monitöre şu an o kadar para vermek mantıklı olmazdı teşekkür ederim 2nizede.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı