Arctis Nova 7 Wireless vs Razer BlackShark V2 Pro

Mikrofon tarafını bilemeyeceğim ama ses ve konfor konusunda Razer öneririm, konfor kısmı kişiden kişiye değişir tabii ki benim kafama en iyi uyan en rahat hissettiren kulaklık BlackShark V2 Pro bizzat kullanıyorum memnunum eğer gidebilirseniz çevrenizdeki bir Medimarkt'a orada genelde bu iki kulaklıkta oluyor orada deneyip konforuna karar verebilirsiniz.

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim sadece internette sanırım iki farklı modeli bulunuyormuş bir tanesi 2020 modeli diyen arkadaşlar oldu fakat bir bilginiz var mı şöyle örnek olarak göstereyim sizlere:
1- https://www.hepsiburada.com/razer-b...-r3m1-p-HBCV00001BNNFH?magaza=Pandora Ticaret
2-https://www.hepsiburada.com/razer-blackshark-v2-pro-kablosuz-kulaklik-siyah-rz04-04530100-r3m1-p-HBCV00004Q2IO4?magaza=Çağlar%20Elektronik&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00004Q2IO4&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
İki farklı kod da ürün iki farklı fiyat?

Mikrofon tarafını bilemeyeceğim ama ses ve konfor konusunda razer öneririm, konfor kısmı kişiden kişiye değişir tabiki benim kafama en iyi uyan en rahat hissettiren kulaklık blackshark v2 pro bizzat kullanıyorum memnunum eğer gidebilirseniz çevrenizdeki bir medimarkt'a orada genelde bu iki kulaklıkta oluyor orada deneyip konforuna karar verebilirsiniz.
İnternette iki farklı fiyat mevcut sanırım biri 2023 modeli ve 2020 modeli arasında bir fark olur mu sizce ?

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim sadece internette sanırım iki farklı modeli bulunuyormuş bir tanesi 2020 modeli diyen arkadaşlar oldu fakat bir bilginiz var mı şöyle örnek olarak göstereyim sizlere:
1- https://www.hepsiburada.com/razer-blackshark-v2-pro-kablosuz-oyuncu-kulakligi-rz04-03220100-r3m1-p-HBCV00001BNNFH?magaza=Pandora Ticaret
2-https://www.hepsiburada.com/razer-blackshark-v2-pro-kablosuz-kulaklik-siyah-rz04-04530100-r3m1-p-HBCV00004Q2IO4?magaza=Çağlar%20Elektronik&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00004Q2IO4&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

İnternette iki farklı fiyat mevcut sanırım biri 2023 modeli ve 2020 modeli arasında bir fark olur mu sizce ?
2023 model almak daha mantıklı. Güncellenmiş versiyon

1- https://www.hepsiburada.com/razer-blackshark-v2-pro-kablosuz-oyuncu-kulakligi-rz04-03220100-r3m1-p-HBCV00001BNNFH?magaza=Pandora Ticaret

2023 model type c ile şarj oluyor, bataryası çok daha uzun gidiyor başka bir fark yoktu sanırım eğer fiyat farkı sizi çok zorlamicaksa 2023 alın.

2023 model type c ile şarj oluyor, bataryası çok daha uzun gidiyor başka bir fark yoktu sanırım eğer fiyat farkı sizi çok zorlamicaksa 2023 alın.
bugün siparişini geçtim ilerde kullanım ile alakalı detaylarını burda veya başka bir konu altında paylaşırım teşekkür ederim bilgi verdiğin için

Selamlar, blackshark v2 pro 2023'ü kullandıysanız yorumlarını belirtebilir misin? Ben de almayı düşünüyorum Redditte ve Rtingste çokça fazla zaman harcadım sürekli bir kaç kulaklık arasında kalıyorum Blackshark pro 2023 istediğim bir model ancak ses kalitesinden emin olamadım. Sadece oyunlara göre mi tasarlanmış yoksa müzik dinlerken de keyif veriyor mu

Selamlar, BlackShark V2 Pro 2023'ü kullandıysanız yorumlarını belirtebilir misin? Ben de almayı düşünüyorum Reddit'te ve Rtingste çokça fazla zaman harcadım sürekli birkaç kulaklık arasında kalıyorum BlackShark Pro 2023 istediğim bir model ancak ses kalitesinden emin olamadım. Sadece oyunlara göre mi tasarlanmış yoksa müzik dinlerken de keyif veriyor mu?

Yaklaşık bir ay gibi bir süreçten bu zamana kadar kullanıyorum, çok memnunum müzik kısmında oyun tarafında zaten ona bir lafım yok sadece başta bana ağır gelmişti 2-3 gün içerisinde tamamen alıştım. Şu an bilgisayar ve telefon da kullanıyorum evde vakit geçirirken hiçbir problem yaşamadım yazılım tarafında gayet güzel bir kaç kendime ait durum hariç tüm ses profilleri kullabilir hiç oynama yapmadım..

Yaklaşık bir ay gibi bir süreçten bu zamana kadar kullanıyorum, çok memnunum müzik kısmında oyun tarafında zaten ona bir lafım yok sadece başta bana ağır gelmişti 2-3 gün içerisinde tamamen alıştım. Şu an bilgisayar ve telefon da kullanıyorum evde vakit geçirirken hiçbir problem yaşamadım yazılım tarafında gayet güzel bir kaç kendime ait durum hariç tüm ses profilleri kullabilir hiç oynama yapmadım..
Teşekkür ederim ben de aynı şekilde nova 7 ile bunun arasındayım galiba blacksharkı tercih edicem

Teşekkür ederim ben de aynı şekilde Nova 7 ile bunun arasındayım galiba BlackShark'ı tercih edeceğim

Ben Nova 7 tarafını bir arkadaşımdan alıp bir hafta kadar deneyimledim fakat kendi kullanım deneyimim açısından memnun kalmadım mikrofon ve ses olarak daha sonrasında direkt sipariş girdim Razer BlackShark tarafında şu an gayet memnunum uzun kullanımda şarj durumu da gayet güzel hem bilgisayar hem BT bağladığım cihazlarla beraber olmak üzere tavsiye ederim

Ben Nova 7 tarafını bir arkadaşımdan alıp bir hafta kadar deneyimledim fakat kendi kullanım deneyimim açısından memnun kalmadım mikrofon ve ses olarak daha sonrasında direkt sipariş girdim Razer BlackShark tarafında şu an gayet memnunum uzun kullanımda şarj durumu da gayet güzel hem bilgisayar hem BT bağladığım cihazlarla beraber olmak üzere tavsiye ederim
Ben de aynı şekilde Razer istiyorum sadece Nova 7'nin Chat mix ve simultaneous bağlantısı cezbediyordu, sanırım blacksharkta Chat mix yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı