5 bin TL'ye oyuncu koltuğu önerisi

Oguz7144

Hectopat
Makaleler
1
180 boy, kilo 85-90 kg.

Günlük 8 saatten fazla masa başındayım.
Bütçem 4500-5000 TL. Bu fiyata oyuncu koltuğu falan önerisi olan var mı?

Konfor açısından Hawk'ı öneriyorlar, ama ofis koltuğu öneren tayfa da çok. xDrive kullanıyorum ama üst üst bir olayı yok yani. Uzun süre oturduğum sürede hiç rahatsız olmuyorum ama salon koltuğu kadar rahat da değil.

Bütçeyi biraz aşıyor ama aynı markanın başka koltuklarında var bakabileceğiniz

Bana dayanıyorsa 2 senedir sana hayli hayli dayanır :)

p-2023-02-28 22.00.21.jpg

Bana dayanıyorsa 2 senedir sana hayli hayli dayanır :)

Eki Görüntüle 1721759

Hocam benim belim ağrıyor kas sıkışması var. Arkanıza koyduğunuz ortopedik şey işe yarıyor mu?

Konfor açısından Hawk'ı öneriyorlar, ama ofis koltuğu öneren tayfa da çok. xDrive kullanıyorum ama üst üst bir olayı yok yani. Uzun süre oturduğum sürede hiç rahatsız olmuyorum ama salon koltuğu kadar rahat da değil.

Belim ağrımasın yeterli diyebilirim halihazırda kullandığım ürün 300₺'lik çöp

Hava nemlendirici ve içine uçucu aromatik yağlar koyarsan çok güzel de odanın kokusunu hoş bir hale getiriyor.

Hocam benim belim ağrıyor kas sıkışması var. Arkanıza koyduğunuz ortopedik şey işe yarıyor mu?

Belim ağrımasın yeterli diyebilirim halihazırda kullandığım ürün 300₺'lik çöp
Tabii ki. Ben neredeyse günde 15 saat oturuyorum PC başında ve benim bir çok ağrımı aldı. Minderi de koymamın sebebi koltuk eskimesin :D Biraz sabit duramam oturduğum yerde çünkü.

Sırt minderini kesinlikle tavsiye ederim.

Hava nemlendirici ve içine uçucu aromatik yağlar koyarsan çok güzel de odanın kokusunu hoş bir hale getiriyor.

Tabii ki. Ben neredeyse günde 15 saat oturuyorum PC başında ve benim birçok ağrımı aldı. Minderi de koymamın sebebi koltuk eskimesin :D biraz sabit duramam oturduğum yerde çünkü.

Bizde de yıllar öncesinden burnundan buhar çıkaran fil şekilli buhar makinesi var. Sormamın sebebi şu, yanlış görmediysem bütün buhar komple kulaklığın üzerine geliyor. Deri ise çürütür.

Tabii ki. Ben neredeyse günde 15 saat oturuyorum PC başında ve benim bir çok ağrımı aldı. Minderi de koymamın sebebi koltuk eskimesin :D Biraz sabit duramam oturduğum yerde çünkü.

Teşekkürler koltuktanda memnunsan senin koltuktan alayım

Geri
Yukarı