Hediye 5 dolar Steam bakiye

@CS Relboron hocam yüksek müsaadenizle size sormak istediğim bir şey var. Ben mayıs ayında forumda 1 aylık Gamepass çekilişi yapmak istiyorum (bir aksilik olmaz ise yapacağım kesinlikle). Daha önce çekiliş yapmadım, benim için ilk olacak. Katılan herkesi tek tek yazarak mı çekilişi yapıyorsunuz? Veya bunu hızlandıran bir metot var mı? "katılıyorum" diyen mesajları aratıp direk çekiliş sitesine mi yazıyorsunuz? Ayrıca kendim çekiliş yapabilmek için neleri karşılamam gerek? Şimdiden teşekkürler.

Katılıyorum.

İlim, ilim bilmektir,
İlim kendin bilmektir,
Sen kendini bilmezsin,
Ya nice okumaktır.

Okumaktan mânâ ne,
Kişi Hak'kı bilmektir.
Çün okudun bilmezsin,
Ha bir kuru emektir.

Okudum bildim deme,
Çok taat kıldım deme,
Eğer Hak bilmez isen,
Abes yere yelmektir.

Katılıyorum. Kesin bana çıkmaz çünkü yakında zaten bir çekiliş kazanmıştım ama şans ve matematik meselesi.
Özlü bir söz eklemeyi unuttum bir saniye.
En sevdiğim özlü söz, "Yurtta sulh, cihanda sulh"

Son düzenleme:
@CS Relboron hocam yüksek müsaadenizle size sormak istediğim bir şey var. Ben mayıs ayında forumda 1 aylık Gamepass çekilişi yapmak istiyorum (bir aksilik olmaz ise yapacağım kesinlikle). Daha önce çekiliş yapmadım, benim için ilk olacak. Katılan herkesi tek tek yazarak mı çekilişi yapıyorsunuz? Veya bunu hızlandıran bir metot var mı? "katılıyorum" diyen mesajları aratıp direk çekiliş sitesine mi yazıyorsunuz? Ayrıca kendim çekiliş yapabilmek için neleri karşılamam gerek? Şimdiden teşekkürler.
Estağfurullah hocam, benim de yaptığım ilk çekiliş olacak, sizin herhangi bir şart karşılamanıza gerek yok çekiliş yapmak için. Ben şartları karşılayan herkesi tek tek not alıp kaydedicem ve gerisi şansa kalacak.

Geri
Yukarı