5 dolara oyun önerisi

Ahmet_Emir

Picopat
Daha fazla  
Merhaba.
Yeni bir bilgisayar aldım ama oynayabileceğim çok az oyun var ve oyunlara çok fazla para vermek istemiyorum. En fazla 5 dolar ayırmayı düşünüyorum. Çok az mı karar veremedim. Hikayeli, tek oyunculu, kafa dağıtmalık veya akıcı oyun önerileriniz varsa ve yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
İyi günler.

Dostum şu anda bully oyununda indirim var ve ayın 30'unda bu bitiyor. Rockstar'ın oyunlarından.

Oyuna baktım ama pek 150 liraya değecek bir oyun değil gibi. Grafik olsun hikaye olsun ve yorumlarda oyunun çok çöktüğünü falan söylüyorlar. Bu yüzden almayı düşünmüyorum ama yine de teşekkürler tavsiyen için. Bu arada 10 dolar civarı da olabilir bütçeyi yükselttim biraz.

Oyuna baktım ama pek 150 liraya değecek bir oyun değil gibi. Grafik olsun hikaye olsun ve yorumlarda oyunun çok çöktüğünü falan söylüyorlar. Bu yüzden almayı düşünmüyorum ama yine de teşekkürler tavsiyen için. Bu arada 10 dolar civarı da olabilir bütçeyi yükselttim biraz.
Oyun eski fakat güzel 150 etmeyebilir fakat kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

Oyun eski fakat güzel 150 etmeyebilir fakat kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

Belki crack olarak deneyimlerim ya da daha ucuz bulabilirsem.

Portal 2
Batman Arkham City.
Soma.
Talos principle.
Call of Juarez gungslinger.
Shadow of mordor.
Lego Batman 2
Skyrim Special.
Far Cry 3
Metro Exodus.

Bunlara bakabilirsin.

Teşekkür ederim önerilerin için bu oyunlara bakacağım. Bu oyunlar arasında en çok sevdiğin hangisi.

Şahsi favorim Arkham City ve Soma.

1717510098891.png

Bahsettiğiniz Arkham City bu mu? Steam de bulamadım da Epic Games'de de bunu bulabildim.

Bu iki oyunu da alacağım muhtemelen :) bu fiyata hala oyun bulabilmek çok sevindirici. Keşke Epic Games'de zam getirmese :(

Yeni konular

Geri
Yukarı