5 GHz destekli Wi-Fi ağ adaptörü önerisi

Tati80

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar laptop 2011 çıkışlı 5GHz destekli USB Wi-Fi adaptör kullanan ve memnun kalan var mı ileriye dönük çözüm olarak Wi-Fi kart değişimi aklıma geldi ama destekler mi ya da bulabilir miyim bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Ağ kartı değişimi daha sağlıklı ve daha uygun olacaktır.
Bilgisayardaki ağ kartının soketi nedir, işlemci nedir? Bunlara uygunsa olabilir.
Shuttle DS407T mini PC'me ben 50 liraya ikinci el bir ağ kartı alıp 5GHz imkanı sağladım.

Comfast'ın şuna benzer bir adaptörünü kullanıyorum çok memnunum. Büyük ihtimal bileşenler aynı, sadece marka ismi vs. değişiktir. Çin'den almıştım sinyal gücünü bayağı iyileştiriyor: https://www.trendyol.com/kingboss/d...fi-alici-ac1200-mbps-p-73256733?boutiqueId=61

Edit: Linki değiştirdim.

Değerlendiricem teşekkür ederim.
Ağ kartı değişimi daha sağlıklı ve daha uygun olacaktır.
Bilgisayardaki ağ kartının soketi nedir, işlemci nedir? Bunlara uygunsa olabilir.
Shuttle DS407t mini PC'me ben 50 liraya ikinci el bir ağ kartı alıp 5GHz imkanı sağladım.

Ağ kartı soketi gibi özelliklere nasıl bakabilirim laptopu açmam gerekiyor mu?

Bu doğru mudur hocam
Evet. Bu ürün de aynı soket yapısına sahip.
Birinci koşul tamam.
Laptobun tam olarak modeli nedir? Çok eski bir modelse anakart veya işlemci destek sağlamıyor.
Ben i3-2310m işlemcili HP laptoba, aynı soketli ağ kartını taktım kabul etmedi.

Evet. Bu ürün de aynı soket yapısına sahip.
Birinci koşul tamam.
Laptopun tam olarak modeli nedir? Çok eski bir modelse anakart veya işlemci destek sağlamıyor.
Ben i3-2310M işlemcili HP laptopa, aynı soketli ağ kartını taktım kabul etmedi.

Samsung NP300E5A Intel Core i3 hocam. 2011 çıkışlı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı