5 GHz ek ücret yansıtır mı?

Turkcell.

İnternet paketimi nereden kontrol edebilirim bir de ben bile afalladım acaba başka paket mi aldım diye.

Benim internetim 2.4GHz de bile 25'den yüksek zaten 30 gibi.

Üyelik sizin adınıza ise müşteri hizmetlerini arayin şimdi 2 dakikada bağlanır öğrenirsiniz kolayca. Modeminize gelen hızın 25Mbps olmadığını garanti ederim. Modeme gelen hizi modem arayüzünden öğrenebilirsiniz. Eklediğim resimdeki Max Rate altyapının desteklediği maximum hız, data Rate modemime gelen hız. Yani benim altyapım 80 Mbps destekliyor, ben TurkNet kullandığım icin 70Mbps geliyor modemime.

Size muhtemelen 1 aylık hediye 100 mbps vermiş olduklarını tahmin ediyorum.

Dosya Ekleri

• 449D7EFA-6BD1-49D3-945B-74C1A91595D0.jpeg
    449D7EFA-6BD1-49D3-945B-74C1A91595D0.jpeg
    19,9 KB · Görüntüleme: 30
Üyelik sizin adınıza ise müşteri hizmetlerini arayin şimdi 2 dakikada bağlanır öğrenirsiniz kolayca. Modeminize gelen hızın 25Mbps olmadığını garanti ederim. Modeme gelen hizi modem arayüzünden öğrenebilirsiniz. Eklediğim resimdeki Max Rate altyapının desteklediği maximum hız, data Rate modemime gelen hız. Yani benim altyapım 80 Mbps destekliyor, ben TurkNet kullandığım icin 70Mbps geliyor modemime.

Size muhtemelen 1 aylık hediye 100 Mbps vermiş olduklarını tahmin ediyorum.

Modemin arayüzünden nereye gireceğim gelen internet için?

Size muhtemelen 1 aylık hediye 100 Mbps vermiş olduklarını tahmin ediyorum.

Benimki fiber olduğundan gözükmüyor galiba.

Modemden modeme değişiyor DSL ayarları kısmını bulursanız oradadır. Siz sorununuzu en kolay Turkcell'i arayarak çözebilirsiniz. 25 Mbps aldığınızdan kesin eminseniz 1 aylık hediye 100 Mbps vermişlerdir dediğim gibi.

Rica ederim. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonda sonucu buradan yazarsanız diğer kullanıcılar icin faydalı olur 🙂

Hocam aynı sizin dediğiniz gibi hediye 100Mbps vermişler 1 aylık :D.

Rica ederim. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonda sonucu buradan yazarsanız diğer kullanıcılar icin faydalı olur 🙂

Artık gönül rahatlığıyla kullanabilirim 5GHz'yi :D.

Hocam aynı sizin dediğiniz gibi hediye 100Mbps vermişler 1 aylık :D.

Artık gönül rahatlığıyla kullanabilirim 5GHz'yi :D.

Tadını çıkarın 🙂 5 GHz'yi gönül rahatligiyla sürekli kullanabilirsiniz dediğim gibi modemle alakalı olaylar yaptığınız işlemler ayarlar fiyata etki etmez.

Kullandığım internetin 5 GHz sürümünün olduğunu fark ettim. Uzun süredir 2.4GHz kullanıyorum. Sorum şu eğer 2.4 GHz'ye geçersem faturama ekstra ücret olur mu? Çünkü çok büyük fark var. Paketim 25 Mbps. 2.4 GHz'de 30 MB alırken 5GHz'de 80 MB civarı hız alıyorum.
Hayır, o sizin ödediğiniz ücret içerisine dahil edilen birşey zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı