Ücretsiz 5 kişiye bedava tasarım çalışması

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
5 kişiye ücretsiz tasarım çalışması yapma kararı aldım. Tasarım ihtiyacı olanlar logo, kapak veya afiş gibi tasarımlar talep edebilir.

Bu başlık altından istediğiniz tasarımı açıklayın, kendi yorumumuzu katarak hazırlayalım ve burada paylaşalım. Siz de çalışmaya göre düşüncelerinizi paylaşın. Eğer detay vermezseniz marka ve markanın amacı gibi bilgileri açıklamanız yeterli.

Şartlar
- Tek sayfa tasarım yapılır.
- Çok büyük olmayan çalışmalar hazırlanır.
- Revize hakkı yok. Buna göre katılın.

Hocam discord var mı? Oradan kişisel bilgilerimi atsam? Cumhuriyet Savcısı kartviziti tasarlayabilir misin?

Sahte kimlik tasarlamıyoruz ama kartvizit istersen yapabiliriz. Kartvizitte hangi bilgilerin olması gerektiğini paylaşmalısın.

Şaka yapmıştım aslında logo çok iyi olur eğer uygunsa Discord üzerinden yazabilirim.

Şaka yapmıştım aslında logo çok iyi olur eğer uygunsa Discord üzerinden yazabilirim.
Neden buradan açıklamıyorsun? Sonuçta ücretsiz iş yapmamızın amacı referans olması ve diğer üyelerin de faydalanması. Tabii logonun yayınlanmasını istemiyor isen Discord adresimizden bizi ekleyebilirsin. Sonrasında değerlendirmeni yorum olarak beklerim. ;)

@hukukçubey, senin için de aynı şeyler geçeli. Eğer istersen buradan atalım.

Neden buradan açıklamıyorsun? Sonuçta ücretsiz iş yapmamızın amacı referans olması ve diğer üyelerin de faydalanması. Tabii logonun yayınlanmasını istemiyor isen Discord adresimizden bizi ekleyebilirsin. Sonrasında değerlendirmeni yorum olarak beklerim. ;)

@hukukçubey, senin için de aynı şeyler geçeli. Eğer istersen buradan atalım.
Hocam çok teşekkür ederim bugün öğle arası bir baskıcıda randevum var onun da bir tasarımına bakacağım, ona göre karar vereceğim. Kaldı ki emeğini ücretsiz bana servis etmene benim gönlüm razı olmaz; elbette emeğinin maddi karşılığını kendi aramızda konuşalım. Öğleden sonra haberleşmek üzere, görüşürüz.

Hocam aslında sizi çok yormak istemem neon bir m harfli logo çok iyi olurdu ayrıca böyle bir şey yapmanız beni çok mutlu etti başarılarının devamını dilerim. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı