5 Mbps Upload İle Twitch Yayını Donuyor

RedFranz

Decapat
Daha fazla  
24 Mbps download 5 Mbps upload hızım var. Yayınlarımı ilk önce Streamlabs OBS uygulamasından açmaya çalıştım olmadı. Bitraite hep 1500-2000 civarıydı ama olmayınca onu silip, OBS Studio indirdim. 1500 bitraite veriyorum oyunlarımda ping yükselişi veya FPS kaybı yok. Fakat yayınlarım inanılmaz donuyor. Yurtdışı hız testi de yaptım aynı, Superonline fiber kullanıyorum. Gerçekten bilgisi olan VA
Bilgisayar özelliklerim şu şekilde;
- GeForce RTX 2070 ekran kartı
- AMD Ryzen 7 2700X işlemci
- 970 Evo Plus 500GB SSD
- Corsair 3200MHZ 16 GB RAM

Ben 3500 veriyorum ve 1080p 60fps akıcı yayın yapabiliyorum. Upload hızım 5 mpbs download 24 mpbs superonline kullanıyorum genelde yayın yaparken 5 kişi interneti sömürüyor evde ama yinede donmadan twitch yayını yapabiliyorum tek sorunum ekipman onuna hallettim mi misss.

Not: twitch.tv/jivirled yayın sonralarını izleyebilirsiniz.

Ben 3500 veriyorum ve 1080p 60fps akıcı yayın yapabiliyorum. Upload hızım 5 mpbs download 24 mpbs superonline kullanıyorum genelde yayın yaparken 5 kişi interneti sömürüyor evde ama yinede donmadan twitch yayını yapabiliyorum tek sorunum ekipman onuna hallettim mi misss.

Not: twitch.tv/jivirled yayın sonralarını izleyebilirsiniz.
aynı hızlara sahibiz ama benim yayınımda donma sorunu var. Ayarlarını atabilir misin ?

aynı hızlara sahibiz ama benim yayınımda donma sorunu var. Ayarlarını atabilir misin ?

hocam selamun aleyküm yayınlarınızı izledim benimde 5 mbps upload hıızım var ama sürekli donuyor senin gibi akıcı donmadan olmıuyor neden olabilir sence bana obs ayarlarını atar mısın

Yeni konular

Geri
Yukarı