5. sınıf çocuğa İngilizce nasıl öğretilir?

zumzumpapa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben 11. sınıf bir lise öğrencisiyim. Konuyu sade tutmak istiyorum sorum şu ben ingilizcesi ortalamanin üzerinde ve günlük konuşma diline de gramer yapısına da yeterince sahip bir bireyim benim 5. sınıf bir kardeşim var kendisinin ingilizcesinin kötü olmasının yanı sıra öğretmeniyle ilgili bazı sorunlar yaşıyoruz ondan ötürü İngilizceyi ben öğretmeyi planlıyorum. 5. sınıf bir çocuğa nasıl en azından İngilizce dersinde başarılı olacak kadar bildiklerimi aktarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşinin okulunda ki müfredat konularına bakıp bir kağıda basitce yazabilirsin yanına çağırır birlikte pratik yaparsınız. Önümüzde ara tatil var zaten bence değerlendirebilirsin.

Hocam bence çok üstüne gitmeyin hawaryu ne waryu hairette yer almaz günlük hayatımızda yer almaz :D

Youtube’dan faydalanabilirsin. Bildiklerini aktarmak basit bir sey degil ozellikle de bahsettigimiz bir çocuksa.

Kardeşinin okulunda ki müfredat konularına bakıp bir kağıda basitce yazabilirsin yanına çağırır birlikte pratik yaparsınız. Önümüzde ara tatil var zaten bence değerlendirebilirsin.
ünite başlarında kazanımlar var onları rehber edinebilirim sanırım dimi?

Youtube’dan faydalanabilirsin. Bildiklerini aktarmak basit bir sey degil ozellikle de bahsettigimiz bir çocuksa.
ben de bu konuda sıfır tecrübe sahibi biriyim. Açıkçası hiçbir fikrim yok nasıl olacağına dair.

ben de bu konuda sıfır tecrübe sahibi biriyim. Açıkçası hiçbir fikrim yok nasıl olacağına dair.

ünite başlarında kazanımlar var onları rehber edinebilirim sanırım dimi?

iyi fikir, şimdiden bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı