5. sınıf öğrencisi için 1800 TL'yi geçmeyecek telefon tavsiyesi

Bu bütçeye hiç bişey öneremeyiz. Kardeşinizin fiziksel bir engeli mi var?
Neden 3K'ya çıkmıyorsunuz. Yok bozar eder, diyorsanız. Sizin sorununuz. Kardeşinizi biraz daha eğittikten sonra telefon alın.
Kendin diyorsun neden 3K'ya çıkmıyorsun diye. Bende nedenini söylüyorum, güven problemi. Kendisi eşyalarını çok kaybediyor. Kardeşimin tüm hayatını anlatayım sana istersen?

3K'ya örnek veren sizsiniz.
Hocam çok üstelediniz. Kendimden biliyorum küçük yaşlarımda çok telefon kırmışlığım bilgisayar bozmuşluğum oldu. Bunun eğitimle alakası yok dikkatsiz bir kullanıcı olmakla alakası var. Konu sahibinin düşünce yapısında anormallik yok.

Dipnot: 2. el bir iPhone alırsanız ekran vb parçalar bozulursa yedek parçası yaygın ve ucuz olacaktır. Kardeşiniz için doğru bir tercih olur.

Kendin diyorsun neden 3K'ya çıkmıyorsun diye. Ben de nedenini söylüyorum, güven problemi. Kendisi eşyalarını çok kaybediyor. Kardeşimin tüm hayatını anlatayım sana istersen?
Tamam idaraten GM 9 Pro alın, LGS'den sonra 3k çıkarsınız.
Huawei P9 Lite 2017 alabilirsin gayet ideal 1000-1300 TL olması lazım.
Webde bile takılan bir telefon istiyorsa konu sahibi, çok iyi tercih.
Link bu linki konu sahibine bırakıyorum.

Tamam idaraten GM 9 Pro alın, LGS'den sonra 3K çıkarsınız.

Webde bile takılan bir telefon istiyorsa konu sahibi, çok iyi tercih.
Link bu linki konu sahibine bırakıyorum.

Hem tableti hem bilgisayarı kıran bir çocuk için GM9 çok olmaz mı? Cezalandırılsın anlamında demiyorum ayrıca telefon çocuk için gayet ideal PUBG'de bile kasmadan oynayan arkadaşlarımı gördüm daha önce kullanmadıysanız yorum yapmayınız.

Hem tableti hem bilgisayarı kıran bir çocuk için GM9 çok olmaz mı? Cezalandırılsın anlamında demiyorum ayrıca telefon çocuk için gayet ideal PUBG'de bile kasmadan oynayan arkadaşlarımı gördüm daha önce kullanmadıysanız yorum yapmayınız.
1700'e 2500 TL'lik telefonlara kafa tutan GM 9 Pro varken neden gidip çöp aldırmaya çalışıyorsunuz.

GM 9 Pro PUBG'yi HD açabiliyor.
Hem tableti hem bilgisayarı kıran bir çocuk için GM9 çok olmaz mı?

Tableti kendi iradesi ile kırmadı. Bilgisayarı da kendi iradesiyle bozmadı. Hepsi tesadüf. Kendisi titizdir zaten.

1700'e 2500 TL'lik telefonlara kafa tutan GM 9 Pro varken neden gidip çöp aldırmaya çalışıyorsunuz.

GM 9 Pro PUBG'yi HD açabiliyor.

Bütçe kısıtlı olduğu için 1000TL'lik telefon önermiştim fiyatını yeni görüyorum zam gelmiş 1600TL için cidden değmez kusura bakmayınız :)

Ben Redmi 9 öneriyorum 2000TL ama uzun vadede yazılımsal ve donanımsal olarak sıkıntı çıkarmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Redmi 9 öneriyorum 2000TL ama uzun vadede yazılımsal ve donanımsal olarak sıkıntı çıkarmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı