5 Tane Zayıfla Sınıf Geçilir Mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Escape

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar , benim arkadaşın 5 tane zayıfı var ilk dönem tüm derslerin ortalaması 59 , ikinci dönem ise 53 ve bunların arasında Dil Ve Anlatım' dersi de zayıf . Sınıfı geçebilir mi ?

Artık dil anlatım dersi baraj dersi değil. Geçen sene baraj dersiydi. Bu sene yönetim değiştiği için baraj dersi diye bir şey yok artık.

Ama duyduğuma göre Dil Ve Anlatım'dan sorumluluk sınavı devam etmekteymiş, sınıfı geçiyorsun ama o dersi vermek zorundaymışız. 8 tane zayıfla geçen de var bizim sınıfta ama onun Dil Ve Anlatım dersi zayıf olmadığından emin değilim geçip geçemeyeceğine.

Artık dil anlatım dersi baraj dersi değil. Geçen sene baraj dersiydi. Bu sene yönetim değiştiği için baraj dersi diye bir şey yok artık.

Sen bu bilgiyi nerden aldın kardeş? İleride olur mu bilmem ancak şu anda yeni yönetmeliği iyice okursan dil ve anlatım dersinin
hala baraj ders olduğunu göreceksindir.

Dil Ve Anlatım dersi zayıf olan başka birisi geçmiş, ama sorumlu olarak sadece arkadaşın 5 tane zayıfı var, o geçenin 2 tane o yüzden bu konuyu açtık.

Geçemezsin. En az 3 zayıfla geçilir ve dil Anlatımdan kalan hepsinden kalmış olur.

Replay yapacaksın. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı