5 TL Hurdacıdan Bilgisayar Aldım

İşlemi yaparken HDD söküyorum zaten.

Hurdacı beni hem tanıyor hemde bizim mahallede toplarken yardım ediyorum. Yoksa 5 TL vermezdi dediğin gibi.

Lehim bölgelerinde bir gevşeme olur genelde, ısınınca genleşir ve düzelir genelde. Sıkıntılı bölgeyi tespit edebilirsen kökten kurtulursun o sıkıntıdan.
Tabi bunu sen yapamazsın, leptoba yorgan bağlamaya benzemez :)

Lehim bölgelerinde bir gevşeme olur genelde, ısınınca genleşir ve düzelir genelde. Sıkıntılı bölgeyi tespit edebilirsen kökten kurtulursun o sıkıntıdan.
Tabi bunu sen yapamazsın, leptoba yorgan bağlamaya benzemez :)

Aynen ama Laptop'u klavye yerinden sonra sökmeye korkuyorum. Yoksa dediniz şeyi bir başka forumda da demişlerdi. İnşallah bozulmaz. İşletim sistemini XP kuracağım. Benim için şunları sorunsuz açsında ; PES13, Counter Strike 1.6, Photoshop Cs6, Dw 6, Visual Basic / Studio, Corel Draw filan.

Yorgan bağlamada benim işim :)

Hocam laptopun resimlerini atma şansınız var mı? Çok merak ettim laptop nasıl bir şey :)
Bizim buralarda bırak laptopu hoparlörün mıknatısını bile vermiyorlar 5 liraya. Gayet iyi denk getirmişsiniz.

Telefonum C3510 kamerası çok kötü babam gelince onun telefonla çekeyim hiç yoktan daha iyi :)

Özellikler :

250 GB Harddisk
2 GB RAM
GT 8600m GS
İntel Core Duo T7700 x2 2.40 GHz

Diğer sistemler boşta 1 GB RAM yiyor. Yanlışım varsa düzeltin.

Birde Windows 8.1 ' de çok uyumluluk sorunu aldım.

Windows 8 boşta daha az kullanıyor diye biliyordum.

Ayrıca oyunlarda uyumluluk sorunu olmuyor. Program kuracakmısın ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı