5 yanlışlı LGS denemesi sonucu nasıldır?

Yahu güzel kardeşlerim adam gelmiş konu açmış, sizin sonuçlarınız nasıl benim bir hedefim var şu an böyle böyle sonuçlar alıyorum yazmış. Sizin yapmanız gereken şey neden konu açtın demek değil tavsiyeler vermek. Türk halkı çok sever kötüsün demeye, şöyle böyle yap demeye. Destek olun öğüt verin daha gencecik çocuk.

Motivasyon veya hedefi hakkında konuşmak istiyorsa burada ki üyeler seve seve yardım eder. Fakat 5 yanlışlı LGS testim nasıl diye açıyorsa ben içinden ne geçtiğini tahmin ederim.

Sizin yapmanız gereken şey neden konu açtın demek değil tavsiyeler vermek.
Forumda kaç kişi LGS denemesinde 480+ puan alıyor sanki, arkadaşın tavsiyeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
Hocam benim sonucumu yazıp insanlardan yorum istemem neden bu kadar gerdi sizi?
O sonuca yapılacak yorumlar belli, kimse çıkıp "çok kötü" demez, 480 puan çok iyi bir puan. Belli ki insanlardan övgü almak istemişsiniz biraz.

İlk önce sonucum nasıl diye sormuş. Sonra sonuçlarınızı öğrenmek istiyorum demiş. Farkındasın umarım?
Evet deneme sonuçlarınızı öğrenmek istiyorum?
Forumda birçok kişi konu açtı deneme sonuçlarıyla ilgili, ben de konu açtım. ne var bunda? BEn başkalarının sonuçlarını görebiliyorsam onlar neden benimkini görmesin?

Forumda kaç kişi LGS denemesinde 480+ puan alıyor sanki, arkadaşın tavsiyeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

O sonuca yapılacak yorumlar belli, kimse çıkıp "çok kötü" demez, 480 puan çok iyi bir puan. Belli ki insanlardan övgü almak istemişsiniz biraz.
Peki hiç A yayınından B yayınından deneme sınavı çözüp punlarını karşılaştırın demek aklınıza gelmiyor mu? 15 sene önce olsa ben örnek verirdim ama yaş geçti artık :D

Hocam bu forumda en saygı duyduğum kişilerdensiniz, fikirlerinize saygı duyuyorum. Fakat bu yorumlarınız gerçek dışı, kişiliğimi bilmeden bu tür çıkarımlarda bulunmanız haklılık payı içermiyor.

Evet deneme sonuçlarınızı öğrenmek istiyorum?
Forumda birçok kişi konu açtı deneme sonuçlarıyla ilgili, ben de konu açtım. ne var bunda? BEn başkalarının sonuçlarını görebiliyorsam onlar neden benimkini görmesin?
Merak ediyorsan kendi sonucumu söyleyeyim:

Pruva Akademi

Türkçe 20d 0y
Mat 13d 4y
Fen 18d 2y
İnkılap 10d 0y
Din 10d 0y
İngilizce 10d 0y

Puan 440

Geri
Yukarı