5 Yaşındaki Çocuk İçin Araba Oyunu Tavsiyesi

MuhammedSC

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Yeğenim arabalara çok meraklı, biraz hevesini geçirmesi için nispeten ucuz yollu direksiyon seti ve oyun arıyorum. Direksiyon seti olarak Snopy V5-H düşünüyorum. Çok kullanılan bir model olduğunu biliyorum ama sıkıntısı olur mu? Çok uzak olduğum bir model açıkçası.
Oyun olarak ise NFS geldi ilk olarak aklıma. Kolayca arabayı hareket ettirebileceği, vakit öldürebileceği oyun önerisi olan var mı?
Bu arada laptopta oynayacak. Özelliklerini bilmiyorum ama çok üst düzey olmadığını varsayabiliriz. Örneğin Forza Horizon 3-4 veya 2015 sonrası NFS'yi kaldırmaz diye düşünüyorum.

Bende v5h vardı ayakları vakumlu ve düşebiliyor ama çocuk kullanıcaksa alınabilir.
Oyun olarak Live for Speed var ama biraz zor gelebilir ya da ETS 2

Yeğenim arabalara çok meraklı, biraz hevesini geçirmesi için nispeten ucuz yollu direksiyon seti ve oyun arıyorum. Direksiyon seti olarak Snopy v5-h düşünüyorum. Çok kullanılan bir model olduğunu biliyorum ama sıkıntısı olur mu? Çok uzak olduğum bir model açıkçası.
Oyun olarak ise NFS geldi ilk olarak aklıma. Kolayca arabayı hareket ettirebileceği, vakit öldürebileceği oyun önerisi olan var mı?
Bu arada laptopta oynayacak. Özelliklerini bilmiyorum ama çok üst düzey olmadığını varsayabiliriz. Örneğin Forza Horizon 3-4 veya 2015 sonrası NFS'yi kaldırmaz diye düşünüyorum.

DFGT al 2.el bende bakıyorum ucuza Letgo ve sahibinden de bulabilirsin.

Yeğenim arabalara çok meraklı, biraz hevesini geçirmesi için nispeten ucuz yollu direksiyon seti ve oyun arıyorum. Direksiyon seti olarak Snopy v5-h düşünüyorum. Çok kullanılan bir model olduğunu biliyorum ama sıkıntısı olur mu? Çok uzak olduğum bir model açıkçası.

Yanlış hatırlamıyorsam Snopy v5h modelini 2011 yılında almıştım. Ortalama ömrü 2 yıl. En ufak darbede zarar görüyor. Vakumlar 1 aydan sonra tutmamaya başlıyor. Pedallar gıcırdama yapıyor. Vitesi bozuluyor. O yüzden üstüne bir miktar daha ekleyip 2.el DFGT almanızı tavsiye edeceğim. 2015 yılında aldığım DFGT'yi 2018 yılına kadar sorunsuz kullanmıştım. Tavsiye ederim. Snopy çocuğun elinde çok kısa sürede hurdaya çıkar.

Yanlış hatırlamıyorsam Snopy v5h modelini 2011 yılında almıştım. Ortalama ömrü 2 yıl. En ufak darbede zarar görüyor. Vakumlar 1 aydan sonra tutmamaya başlıyor. Pedallar gıcırdama yapıyor. Vitesi bozuluyor. O yüzden üstüne bir miktar daha ekleyip 2.el DFGT almanızı tavsiye edeceğim. 2015 yılında aldığım DFGT'yi 2018 yılına kadar sorunsuz kullanmıştım. Tavsiye ederim. Snopy çocuğun elinde çok kısa sürede hurdaya çıkar.

Bahsettiğiniz bütün sorunlar var vitesin içindeki plastik kırıldı pedallar gıcırdıyor vakumların yarısı düştü yarısı tutmuyor bile.

Pek araba sayılmaz ama modlar ile arabada ekleyebilirsiniz Hocam tırlara merakı var ise ETS 2 olabilir zaten çok fazla sistem istemiyor.
Bende v5h vardı ayakları vakumlu ve düşebiliyor ama çocuk kullanıcaksa alınabilir.
Oyun olarak Live for Speed var ama biraz zor gelebilir ya da ETS 2
Konu yanlış anlaşıldı sanırım. Kendim için değil, 5 yaşındaki çocuk için sormuştum. Takdir edersiniz ki düşündüğüm oyunlar simülasyondan hayli uzak.
DFGT al 2.el bende bakıyorum ucuza Letgo ve sahibinden de bulabilirsin.
Elinin altında harap olmasından korkuyorum açıkçası. Aynı zamanda 900 derece oynanış açısından zorluk çıkarabilir.
Teşekkür ederim. DFGT'dense momo daha mantıklı olur diye düşünüyorum o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı